Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

2011 yılının enlerini seçiyoruz

2011 yılının enlerini seçiyoruz
  • 13.09.2014
  • 1.120 kez okundu
Reklam

Taşköprü Postası 2011 yılının enlerini seçiyor


Taşköprü ilçemizin dünyaya açılan kapısı konumundaki Taşköprü Postası Haber Portalı, 2011 yılının enlerini seçiyor.
Taşköprülülerin sesi olarak 1 Mart 2009 tarihinde yayın hayatına başlayan Taşköprü Postası (www.taskoprupostasi.com) Haber Portalı olarak vatandaşlardan gelen istek üzerine 3. yılında Taşköprü’de 2011 Yılının En’leri anket, başlatıldı.
www.taskoprupostasi.com üzerinden gerçekleşecek olan ankette:
Yılın Sivil Toplum Kuruluşu ve Temsilcisi, Yılın Siyasetçisi, Yılın Daire Amiri, Yılın Eğitim Kurumu, Yılın Sanayi Kuruluşu, Yılın Sporcusu, Yılın Mahalle Muhtarı, Yılın Spor Takımı, Yılın Antrenörü, Yılın Esnafı, Yılın Öğretmeni, Yılın Doktoru, Yılın Hemşiresi, Yılın Din Görevlisi, Yılın Memuru, Yılın Köy Muhtarı kategorilerinde vatandaşlar oy kullanabilecekler.
Her kategori için birer oyun kullanılacağı anket 31 Ocak 2012 Salı günü sona erecek. Birinci olan adaylar ise ödüllerini haber portalının ileride yayınlayacağı bir tarihte düzenlenecek olan resepsiyonla alacaklardır.
Öykü Pastanesi ve Demir Tuhafiye sponsorluğunda gerçekleşen “Taşköprü’de 2011 Yılı En’leri” anketi ile açıklama yapan Taşköprü Postası yetkilileri, Taşköprü Postası Haber Portalı olarak amaçlarının kişi yada kurumları yarıştırmak yada karşı karşıya getirmek olmaksızın toplumsal kaynaşmayı sağlayıp ilçede sosyal bir hareketlilik oluşturmak olduğunu kaydettiler.
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ