Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

3. Ahşap Fuarı’na Taşköprü izi

3. Ahşap Fuarı’na Taşköprü izi
  • 13.09.2014
  • 959 kez okundu
Reklam

3. Ahşap Fuarı’na Taşköprü izi

 

Bu yıl 3.’sü düzenlenen Kastamonu Ahşap Fuarı’nın açılışı büyük bir coşku ile gerçekleşti. Kuzeykent Kapalı Pazar yerinde gerçekleşen açılışa Taşköprü ilçemizden de Taşköprü Belediyesi bünyesindeki Taşköprü Ahşap ile ilçenin en büyük sanayi kuruluşlarından Ekol Kontraplak firması katıldı.

Çok sayıda vatandaşın ziyaret ettiği Taşköprü standlarına protokol üyeleri de büyük ilgi gösterdi. Fuarın açılışına katılan ve ahşap işçiliğe ve sanayine büyük önem veren Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da fuardaki bütün standları ziyaret ederek firma yetkililerinden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Taşköprü’de ahşabı daha da ileri getirip adından söz ettirir bir sektör haline getirmek için var güçleriyle çalıştıklarını kaydeden Arslan, ilk olarak Taşköprü TSO ile beraber AB projesi olarak hazırladıkları ve daha sonra belediye olarak sürdürdükleri Taşköprü Ahşap’ın çalışma alanlarını genişleterek Taşköprü’yü ahşap ile yoğurmayı ve özellikle ahşap oymacılık ile diğer alanları Taşköprü’ede yaygınlaştıracaklarını vurguladı.

Arslan ayrıca Kastamonu Ahşap Fuarı’nın da her geçen yıl gelişerek yoluna devam etmesinden de büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

 

Emre ÖZKAN-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ