Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Afyon’daki ateş Devrekani’ye düştü

Afyon’daki ateş Devrekani’ye düştü
  • 13.09.2014
  • 1.020 kez okundu
Reklam

 

Afyon’daki ateş Devrekani’ye de düştü

 

Afyonkarahisar’da Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı’na bağlı Mühimmat Depo Komutanlığı’nda, el bombalarının depolandığı cephanelikte meydana gelen patlamada şehit olan 25 askerden bir tanesi olan Fatih Şalgam’ın baba ocağına da ateş düştü. Şehit olduğunu televizyondan patlamayı duydukları zaman tahmin ettiklerini söyleyen amca Mehmet Şalgam çok üzüldüklerini söyledi.

Evin en büyük çocuğu olan Fatih Şalgam, 3 erkek kardeş ve Kastamonu’nun Devrekani ilçesine bağlı Habeşli köyünde yaşıyordu.

Şehit Fatih Şalgamın dayısı Tekin Köseoğlu ise “Vatan sağolsun Allah başka anne ve babalara bu acıyı yaşatmasın” dedi. Akşam televizyonda patlamayı gördükten sonra şehit olduğunu tahmin ettiklerini ve kimseden herhangi bir açıklama gelmediğini söyleyen Köseoğlu, Fatih’in teskeresine 150 gününün kaldığını 150 gün sonra terhis olacağını ve patlayan depoda görevli olduğunu söyledi. Bu olayın araştırılması gerektiğini kaydeden Tekin Köseoğlu, “Biz sabotaj olduğunu düşünüyoruz. Hiçbir asker el bombasıyla gece 9 da oynamaz. Hiçbir komutan da oynatmaz” şeklinde konuştu.

 

Haber: Mustafa GÜNAYDI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ