Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,06

AK Parti’den ‘Tek yumruğuz’ açıklaması

AK Parti’den ‘Tek yumruğuz’ açıklaması
  • 13.09.2014
  • 853 kez okundu
Reklam

 

AK Parti İlçe Teşkilatı’ndan tek yumruğumuz açıklaması

Son günlerde basında çıkan “Taşköprü İlçe Teşkilatı Sallanıyor” ve “Taşköprü İlçe Teşkilatında Çatlak” haberleri üzerine bir araya gelen Taşköprü Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu, Belediye Meclisi, İl Genel Meclisi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Üyeleri ortak bir basın açıklamasında bulundular.

AK Parti Teşkilatı yaptığı ortak basın açıklamasında şunları kaydetti: “Yerel ve ulusal basına yansımış olan özellikle Taşköprü Ak Parti İlçe Başkanımızı ve teşkilatımızı hedef alan haddi aşan söylem ve eylemleri, iftira ve yalanları gerçekmiş gibi basına açıklama yapanları esefle kınıyoruz. Bizler, Taşköprü Ak Parti İlçe Teşkilatı, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları mensupları olarak önceliğimizi, birlik, beraberlik ve koordinasyon içerisinde Sayın Fazıl Pehlivan’ın başkanlığında memleketimize ve partimize hizmet etmek olarak görmekteyiz. Teşkilattaki tüm arkadaşlarımız almış oldukları sorumluluğun bilincinde olup istişareli bir biçimde görevlerini iyi niyetli olarak yapma gayreti içersindedirler. Bunu yaparken hiçbir şekilde düşünce ayrımı yapmadan herkesle istişare içerisinde bulunmakta ve memleketimizde taş üzerine bir taş daha nasıl koyabileceğimizin hesabını yapmaktayız.  Bu amaçla birlikte çıktığımız bu yolda tüm teşkilat mensupları olarak ilçe başkanımız Sayın Fazıl Pehlivan’a olan güvenimiz ve desteğimiz tamdır. Hiçbir şekilde teşkilatımızda sallantı veya çatlak olması söz konusu değildir.

Taşköprü Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Arslan’ın da partimize katıldığı ve Taşköprü’müzde tam bir bütünlüğün sağlandığı bu dönemde içeriği yalan ve iftiralarla dolu açıklamaların tamamen teşkilatımızı yıpratmaya, kamuoyunda kafa karışıklığına sebep olmaya, başarıları perdelemeye ve ilçemizde sağlanan birlik ve bütünlüğü bozmaya yönelik olduğunu düşünmekteyiz. Hemşerilerimizin bu tür söylentilere itibar etmemesini, Ak Parti Taşköprü İlçe teşkilatının tüm birimleri ile bir bütün halinde görevinin başında olduğunu kamuoyunun takdirlerine arz eder saygılarımızı sunarız.”

 

AK PARTİ TAŞKÖPRÜ İLÇE YÖNETİM KURULU, BELEDİYE MECLİSİ, İL GENEL MECLİSİ, KADIN KOLLARI ve GENÇLİK KOLLARI ADINA

AK PARTİ TAŞKÖPRÜ İLÇE BAŞKAN YARDIMCISI

MURAT GÜR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ