Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,15 / Satış: 7,18
€ EURO → Alış: 8,48 / Satış: 8,51

AK Parti’den Vali Bektaş’a ziyaret

AK Parti’den Vali Bektaş’a ziyaret
  • 13.09.2014
  • 1.442 kez okundu

Ak Parti Taşköprü İlçe Teşkilatı Vali Bektaş’ı ziyaret etti

 

Taşköprü AK Parti İlçe Teşkilatı Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay yapılan kongrede ki görev değişikliği nedeniyle Vali Erdoğan Bektaş’ı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret ettiklerini söyleyen AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Fazıl Pehlivan, Taşköprü Organize Sanayi Bölgesinin yatırım programına alınması ve faaliyete geçirilmesi konusunda ilçe halkının beklentisini Vali Bektaş’a iletti.

Taşköprü’nün yaşadığı ekonomik sıkıntıları ve her geçen gün küçülmesinin nedenleri hakkında düşüncelerini aktardıklarını kaydeden Pehlivan, Taşköprü’müzün yaşadığı kan kaybının önlenmesi ve büyüyebilmesinin ilk adımının, olmazsa olmazının Taşköprü Organize Sanayi Bölgesinin yatırım programına alınması ve bir an önce faaliyete geçirilmesi olduğunu izah etmeye çalıştık. Bu konuda sayın valimizin desteğini talep ettik. Sayın Valimizin bize göstermiş olduğu ilgi ve konuya hâkimiyeti bizi mutlu etti ve umutlandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

AK Parti Taşköprü İlçe yönetimi olarak Organize Sanayi Bölgesinin Taşköprü için önemini çok iyi biliyoruz ve Taşköprülü hemşerilerimize karşı sorumluluğumuzun farkındayız diyen Pehlivan, bu nedenle Taşköprü ilçe yönetimi olarak önümüzdeki en önemli ve acil hedefimiz Taşköprü Organize Sanayi Bölgesi’nin yatırım programına alınması ve bir an önce faaliyete geçirilmesidir. Bu konuda Milletvekillerimiz Sayın Hakkı Köylü, Sayın Mustafa Gökhan Gülşen, İl Başkanımız Sayın Metin Çelik ve tüm AK Parti teşkilatlarımızın desteği ile olumlu bir netice alacağımıza yürekten inanıyoruz. Her şey Taşköprü için diyoruz ve gücümüzün sonuna kadar gayret bizden takdir Allah’tan. Allah yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

Ziyarette Taşköprü heyetine İlçe İGM Üyesi Av. Halil Uluay’da eşlik etti.

Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş ise AK Parti Taşköprü İlçe yönetimine hayırlı olsun dileklerini sundu.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ