Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

Akbıyık’tan Taşköprü’ye ziyaret

Akbıyık’tan Taşköprü’ye ziyaret
  • 13.09.2014
  • 1.414 kez okundu
Reklam

 

Gençlik Spor İl Müdürü Akbıyık’tan Taşköprü’ye ziyaret

 

Kastamonu Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Erdoğan Akbıyık, Taşköprü ilçemizi ziyaret etti.

İlk olarak Geçlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nü ziyaret eden Akbıyık, önümüzdeki aylarda açılışı planlanan Yarım Olimpik Yüzme Havuzu’nda incelemelerde bulundu.

Taşköprü Geçlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Okan’dan çalışmalar hakkında bilgi alan Akbıyık, “YİBO’lardan Olimpiyatlara Katılım” projesi kapsamında Taşköprü Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nu ziyaret ederek idarecilerden bilgi aldı. Taşköprü YİBO Müdür Yardımcısı Orhan Tufan, YİBO’da eğitim imkanlarının yanında öğrencilerin ailelerinden uzak kalmaları sebebi ile özellikle tatil günlerinde öğrencilerde bazı sıkıntılar yaşandığını, öğrencilerin spora özendirilmelerinin önemli olduğunu söyledi. Akbıyık’ta Taşköprü YİBO’yu sporsal alandaki ve eğitim alanındaki başarılarından dolayı kutlayarak YİBO’da faaliyet gösteren sporculara spor malzemesi yardımında bulundu.

Kastamonu Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Erdoğan Akbıyık daha sonra ise Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da Akbıyık’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek ilçelerinde sporun gelişmesi için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini söyledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ