Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Alperen savcıya görkemli veda

Alperen savcıya görkemli veda
  • 13.09.2014
  • 2.239 kez okundu
Reklam

 

Alperen savcıya görkemli veda

 

Taşköprü ilçemizde 14 aydır görev yapan ve geçtiğimiz günlerde yayınlanan müşterek kararname ile Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı Adalet Müfettişliği görevine getirilen Cumhuriyet Başsavcısı Alperen Alkılınç için adliye personeli veda programı düzenledi. Oldukça duygu dolu anların yaşandığı programın sonunda misafirler canlı müzik eşliğinde eğlendi.

Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen veda programına Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz, Hanönü Kaymakamı Mustan Barış İşler, Taşköprü Garnizon Komutanı Yüzbaşı Tuncay Özbek, Taşköprü Belediye Başkan Vekili Hüseyin Alay, Taşköprü Cumhuriyet Savcısı Ahmet Selçuk Aksoy, Taşköprü Emniyet Müdürü İsmail Mermer, adliye personeli ve ilçemiz avukatları katıldı.

Programda ilk olarak konuşan Taşköprü Cumhuriyet Savcısı Ahmet Selçuk Aksoy, 14 aydır birlikte çalıştıkları arkadaşlarının Taşköprü’den ayrılmasından dolayı üzgün olduğunu fakat Alperen savcının Adalet Müfettişliği gibi bir göreve getirilmesinden dolayı ise ayrıca büyük mutluluk ve gurur duyduğunu dile getirdi.

Aksoy, daha sonra tüm adliye personeli adına 14 ay birlikte çalıştığı mesai arkadaşı Alperen Alkılınç’a bir plaket takdim etti.

Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz ise ilçede ki görevi süresince savcı Alperen Alkılınç ile oldukça uyumlu ve güzel bir çalışma sergilediklerini belirterek kendine yeni görevinde de başarılar dileyerek bir teşekkür plaketi takdim etti. Daha sonra ise Belediye Başkan Vekili Hüseyin Alay, Alkılınç’a görevi süresince yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ederek yeni görevinde de başarılar diledi. Alay, ayrıca Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan adına da Alkılınç’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

Taşköprü Garnizon Komutanı Tuncay Özbek ve Taşköprü Emniyet Müdürü İsmail Mermer’de kurumları adına görevi süresince uyumlu çalışmalarından dolayı Alkılınç’a teşekkür ederek birer plaket takdim ettiler. Hanönü Kaymakamı Mustan Barış İşler ile Hanönü Jandarma Komutanlığı ve Hanönü Emniyet Amirliği personelide savcı Alkılınç’a birer plaket takdim etti.

Gecede zaman zaman duygu dolu anlar yaşayan Alperen Alkılınç ise memurluğun bir getirisi olarak görev yerlerinin sık sık değiştiğini ve Taşköprü’de kendisinin özel bir yeri olduğuna değindi.

Görevi süresince bütün kurumlarla uyumlu bir çalışma sergileyerek yapılması gerekenler işleri yapmaya çalıştıklarına değinen Alkılınç, bu güzel geceyi kendisine yaşattıkları için tüm mesai arkadaşları ve misafirlere teşekkür etti.

Gecenin sonunda dün akşam Star TV’de yayınlanan "O Ses Türkiye" yarışmasında sahne alan müzisyen İbrahim Tüysüz, birbirinden güzel şarkılarını misafirler için seslendirdi. Davetliler ise şarkılara oynayarak eşlik ettiler.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ