Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

Arslan, engelli gençleri ziyaret etti

Arslan, engelli gençleri ziyaret etti
  • 13.09.2014
  • 995 kez okundu
Reklam

Arslan, engelli gençleri ziyaret etti

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla ilçede bulunan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde bulunan öğrencileri ziyaret etti.

İlçede bulunan Özel Ergün Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Arslan, buradaki öğrencilerle sohbet edip yanında getirdiği çikolatadan kendilerine ikram etti.

Çalışmalar hakkında Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Ilgaz’dan bilgi alan Arslan, gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı okul yönetimi ve öğretmenlerini tebrik etti.

Her bireyin bir engelli adayı olduğunu hiçbir zaman unutmadan hareket ettiklerini ve herkesin de bu düşünceyle toplumdaki engellilere engelli değil normal birer birey gözüyle bakması gerektiğini belirten Arslan, bugüne kadar belediye olarak, engelli bireylere yönelik "Engelsiz Yaşam Parkı", müzikli gösteriler ve Çanakkale-Konya ve Ürgüp gibi geziler düzenlediklerini bundan sonra da engelli çocuklara ve bireylere yönelik hizmetlerin ara vermeden devam edeceğini kaydetti.

Özel Ergün Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Ilgaz’da, bu anlamlı günde kendilerini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Arslan’a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.


 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ