Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,15
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Arslan, muhtarları bilgilendirdi

Arslan, muhtarları bilgilendirdi
  • 13.09.2014
  • 994 kez okundu
Reklam

 

Arslan, muhtarları bilgilendirdi

 

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, mahalle muhtarları ve ihtiyar heyetlerini belediye çalışmaları hakkında bilgilendirdi.

Taşköprü Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda Arslan, ilk olarak 14 mahalle muhtarından mahallerindeki eksiklikleri dinleyip, belediyenin genel çalışmalarıyla ilgili değerlendirmelerini aldı. Muhtarların büyük çoğunluğunun belediyenin istikrarlı çalışmaları sonucu şuan için sorun kalmadığını belirtmesi üzerine Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, bundan sonrada sıfır sorun ve kesin çözüm düşüncesiyle ekip arkadaşlarıyla birlikte ellerinden gelen çalışmayı artırarak sürdüreceklerini ifade etti.

Arslan daha sonra yeni olarak hayata geçirdikleri “Evde Sağlık Uygulaması” projesinin büyükşehirlerde bile eşine ender rastlanan bir proje olduğunu ve bu projeden daha fazla vatandaşın faydalanabilmesi için muhtarlarında mahallelerinde bulunan bakıma muhtaç hastaları kendilerine bildirmelerini istedi.

Karadeniz Bölgesi’nde örnek teşkil eden “Atık Su Arıtma Tesisi” projesinin de yüzde 70’lik kısmının tamamlandığını ve bu projenin de beklenilen süreden önce tamamlanarak faaliyete geçeceğini kaydeden Arslan, diğer belediye çalışmaları ile ilgili olarakta muhtar ve ihtiyar heyetlerine bilgiler verdi.

Toplantıda Taşköprü Belediyesi daire amirleri de hazır bulundu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ