Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

Arslan, Türkiye’nin altın yüzü seçildi

Arslan, Türkiye’nin altın yüzü seçildi
  • 13.09.2014
  • 1.023 kez okundu
Reklam

HÜSEYİN ARSLAN, “TÜRKİYE’NİN ALTIN YÜZÜ” SEÇİLDİ

Tüm Anadolu Çalışan ve Emekliler Birliği yayın organı olan “Türkiye Konuşuyor Dergisi”nin 6’ncısını düzenlediği “40 Altın Başarı ve Hizmet Kalite Ödülü” ülke genelinde ilçe belediye başkanları arasında Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a verildi.

İş, siyaset, bürokrasi, sanat ve medya dünyasının başarıları ile en çok konuşulan kişi, kurum, kuruluş ve markaları “40 Altın Başarı ve Hizmet Kalite Ödülü” ile onurlandırıldı.

Sunuculuğunu, “Yahşi Cazibe” dizisinde “Simge” karakterini canlandıran Hande Katipoğlu’nun yaptığı gecede, 2010 yılının en başarılı yüzleri değerlendirildi. Sektörün en çok konuşulan, en başarılı isim, kurum ve markaları ‘Altın Marka ve Yüz Başarı’ ödülleriyle taçlandırıldı.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, İstanbul Sheraton Maslak’ta muhteşem bir organizasyonla gerçekleşen törende Belediyeler kategorisinde “Türkiye’nin Altın Yüzü” ödülünü babaannesi Taşköprülü olan ünlü sanatçı Erol Büyükburç’un elinden aldı.

Böyle bir ödüle layık görülmekte dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Arslan, özellikle Erol Büyükburç gibi değerli bir sanatçının elinden bu ödülü alıyor olmanın kendisi için ayrı bir önemi olduğunu ve bu ödülü tüm Taşköprülü hemşerileri adına aldığını belirtti.

Ünlü sanatçı Erol Büyükburç ise babaannesinin aslen Taşköprülü olduğunu ve kendisinin de Taşköprü’nün çalışkan belediye başkanına bu ödülü vermekten dolayı mutluluk duyduğunu kaydetti.

40 ayrı kategoride ödül verilen programda Belediyeler kategorisinde Yılın İl Belediye Başkanı seçilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a Yılın İçe Belediye Başkanı ise Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan seçildi.

Ayrıca gecede en başarılı ‘Aranjör’ kategorisinin altın yüzü Febyo Taşel’in ödülü ise Hüseyin Arslan takdim etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ