Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Arslan’dan öğrencilerine baba şefkati

Arslan’dan öğrencilerine baba şefkati
  • 13.09.2014
  • 1.204 kez okundu
Reklam

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, geçtiğimiz yıl hizmete giren ve bu yıl 2 bölüm ile faaliyet gösteren Taşköprü Meslek Yüksek Okulu’nu ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta eğitime başlayan Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü sınıfına ders arasında giren Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, kendilerinin sağladığı imkânlardan bir şikâyetleri olup olmadıklarını öğrencilere sordu. Çoğu bayan öğrenci olan sınıfta ise öğrenciler Arslan’a kendilerine sağladığı imkânlardan ve gösterdikleri alakadan dolayı teşekkür ettiler. Taşköprü’ye gelirken yeni bir okul olması nedeniyle yer yer endişelerinin olduğunu söyleyen öğrenciler fakat Taşköprü’ye geldikten sonra bu endişeleri geride bıraktıklarını ve kısa sürede ilçeye alıştıklarını ve Taşköprü’ye hayran kaldıklarını kaydettiler.

Konuyla ilgili açıklama yapan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da Taşköprü’ye MYO’yu büyük umutlarla yaptıklarını ve bugün bu işin ne kadar doğru olduğunun meyvelerini yavaş yavaş görmekten mutluluk duyduklarını belirtti. Arslan, Taşköprü’ye gelen bayan öğrenciler için eski Kendir fabrikası lojmanlarını apart daire haline getirdiklerini ve hiçbir öğrencinin Taşköprü’de mağdur olmaması için var güçleriyle çalıştıklarını kaydetti.

Kendisinin de üç kızı olduğunu söyleyen Arslan, öğrencilere hepiniz benim kızlarım ve oğlumsunuz ne zaman bir sıkıntınız olsa her zaman kapımız sizlere açık şeklinde konuştu.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ