Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,15
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Atatürk’ün bahçesine yakışan düzenleme

Atatürk’ün bahçesine yakışan düzenleme
  • 13.09.2014
  • 1.082 kez okundu
Reklam

Atatürk’ün bahçesine yakışan düzenleme

 

Taşköprü ilçemizin köklü eğitim kurumlarından olan Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu’nun ortaklaşa olarak kullandığı bahçesinde parke çalışması yapılıyor.

İlçemizde çok sayıda öğrenci yetiştiren ve en köklü okullarından olan Atatürk İlk Okulu ve Atatürk Ortaokulu’nun bahçesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Belediye, Köylere Hizmet Götürme Birliği ve okul aile birliği tarafından yaptırılıyor.

Konuyla ilgili konuşan Atatürk Ortaokulu Müdürü Hüseyin Çakmak, okullarının bugüne kadar eğitim anlamında büyük işlere imza attığını ve çok sayıda öğrenci yetiştirdiğini bugün ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün girişimleri ile Kaymakamlık ve Belediyenin de desteği ile her iki Okul Aile Birliği tarafından bahçelerinin parke yapılmasından dolayı da tüm öğrencileri adına büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Çakmak, Atatürk Orta Okulu, "Taşköprü’nün olmazsa olmaz bir okulu. Taşköprü’nün yarısı bu okuldan mezun. Bizim okulumuz ilçemizin eğitimine en çok katkıda bulunan bir okul. Bu düzenleme ile okulumuzun büyük bir eksikliği giderilmiş olacak" dedi.

Büyük bir kısmın parke çalışması tamamlanan Atatürk İlk ve Ortaokulu bahçesinin saha kısmının ise öğrencilerin daha rahat etmesi için sıcak asfalt yapılması planlanıyor. Bu konuda ise yetkililerden ve duyarlı vatandaşlardan destek bekleniyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ