Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

Bakan Işık, AK Parti seçim bürosunu ziyaret etti

Bakan Işık, AK Parti seçim bürosunu ziyaret etti
  • 13.09.2014
  • 881 kez okundu
Reklam

Bakan Işık, AK Parti seçim bürosunu ziyaret etti

Taşköprü Belediyesi tarafından bölgede bir ilk olarak yapımı tamamlanan “Atık Su Arıtma Tesisi”nin açılışını yapmak için ilçemize gelen ve tüm süreçleri tamamlanan Taşköprü Organize Sanayi Bölgesi konusunda Taşköprülülere müjde veren Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, AK Parti seçim bürosunu ziyaret etti.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili tarafından karşılanan Bakan Işık, partililere seslendi.

Taşköprü’de bölgede sayılı konumdaki bir projenin açılışını yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten bakan Işık, Taşköprü’nün çalışkan bir belediye başkanı olduğunu, Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın kendi partilerinden seçilmediğini fakat yaptığı başarılı hizmetlerle partilerinin dikkatini çektiğini Arslan’ı partileri bünyesine kazandırdıklarını ve çalışkan idarecilerin çalışkan siyasetçilerle buluşmasının ülkenin gelişmesine katkı sağladığını ifade etti.

Bakan Işık şunları kaydetti: “Türkiye gibi bir ülkenin başına Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider gelmesiyle Türkiye sıçrama yaptı. Taşköprü’nün başında da Hüseyin başkan gibi başarılı bir yönetici olunca Taşköprü sıçrama yapıyor. Bundan sonrada sizin desteğinizle 30 Mart’ta Arslan başkanınızı yeniden seçeceksiniz. Taşköprü durmak yok hizmete devam diyecek" diye konuştu.

Partililerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Işık, seçim bürosundan ayrıldıktan sonra kendisini görmeye gelen küçük bir çocukla da bir süre sohbet edip, derslerini sordu. Işık, daha sonra Kastamonu’ya hareket etti.

 

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ