Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Bakan Işık, müjdeli haber ile geliyor

Bakan Işık, müjdeli haber ile geliyor
  • 13.09.2014
  • 979 kez okundu
Reklam

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Atık Su Arıtma Tesisi’nin açılışını yapacak

Bakan Işık, Taşköprü’ye müjdeli haber ile geliyor

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, 22 Şubat Cumartesi günü Taşköprü ilçemizi ziyaret edecek. Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın daveti üzerine ilçemizi ziyaret edecek olan Bakan Işık, Taşköprü Belediyesi’nin geçtiğimiz aylarda tamamladığı ve bölgede sayılı konumdaki Atık Su Arıtma Tesisi’ni hizmete açacak. Bakan Işık’ın aynı zamanda son aşamaya gelen Taşköprü OSB ile ilgili de Taşköprülülere müjdeli haberi, yapacağı konuşmada vermesi bekleniyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, cumartesi günü saat: 16:30’da müjdeli haberlerle Taşköprü’yü ziyaret edecek olan Bakan Işık’ı görkemli bir şekilde karşılamaya hazırlandıklarını belirterek bölgenin en büyük Atık Su Arıtma Tesisi’nin açılışını Bakan Işık’ın yapacak olmasından tüm hemşerileri adına büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

Tüm Taşköprülü hemşerilerini cumartesi günkü programa davet eden Arslan, keşif bedeli 8 milyon TL olan ve normal süresinden daha önce tamamlanan ve Gökırmak’ın kurtuluşu anlamına gelen Atık Su Arıtma Tesisi’nin Taşköprü’ye ve tüm hemşerilerine hayırlı olmasını temenni etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ