Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Bankalardan doğalgaz ödeme kolaylığı

Bankalardan doğalgaz ödeme kolaylığı
  • 13.09.2014
  • 908 kez okundu
Reklam

Ziraat Bankası ve Halk Bankası’ndan doğalgaz aboneliğine ödeme kolaylığı


 

Taşköprü ilçemizde doğalgaza kavuşmak için başlatılan seferberliğe bankalarda katıldı. İl Özel İdaresi’nin Taşköprü Halk Bankası ve Ziraat Bankası’nda açtığı hesap numaralarına bir yandan konut ve iş yeri sahiplerinin 335 TL ücretleri yatırmaları devam ederken, bankalarda kendi imkanları doğrultusunda doğalgaz aboneliklerinin daha cazip hale gelmesi için çeşitli uygulama kararı aldılar.

Bu kapsamda konut yada iş yeri başına 335 TL ödeyecek olan vatandaşlara yönelik Halk Bankası Taşköprü Şubesi yönetimi aldığı kararla bankalarından maaş alan vatandaşlara ve Paraf Kredi Kartı sahibi olan müşterilerine 6 ay taksitlendirme imkanı yapacaklar.

Ziraat Bankası Taşköprü Şubesi yönetimi ise aldığı kararla bankalarından maaş alan emekli ve çalışanların maaş hesaplarına Kredi Mevduat Hesabı ve maaş avansı yoluyla diğer bankalardan maaş alan vatandaşlarımıza ise gelirlerini beyan etmeleri halinde hesaplarına tanımlanacak KMH ve maaş hesabıyla ödeme kolaylığı sağlanacağı, ayrıca esnaf ve çiftçilerimizede gelirlerini beyan etmeleri halinde ticari ve tarımsal KMH tanımlanarak doğalgaz abonelik ücretini daha rahat ödeme kolaylığı sağlayacak.

Taşköprü Halk Bankası Şubesi’ne doğalgaz abonelik ücretini yatırmak isteyenler, 06000012-484 nolu hesaba yatırabilir ve 417 10 52 nolu telefondan bilgi alabilirler.

Taşköprü Ziraat Bankası Şubesi’ne doğalgaz abonelik ücretini yatırmak isteyenler ise 36099062-5090 nolu hesaba konut yada işyeri başına 335 TL yatırabilirler ve 417 11 26 nolu telefondan bilgi alabilirler.


 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ