Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Başkan Arslan, mazbatasını aldı

Başkan Arslan, mazbatasını aldı
  • 13.09.2014
  • 1.367 kez okundu

Arslan, resmen yeniden belediye başkanı

Belediye Başkanı Arslan, mazbatasını aldı

 

Taşköprü ilçemizde AK Parti’den belediye başkan adayı olan Hüseyin Arslan, İlçe seçim kurulu başkanı Nazlı Bostan Biner’in elinden ikinci dönem yapacağı belediye başkanı mazbatasını alarak Taşköprü’nün resmen yeniden belediye başkanı oldu.

AK Parti’nin Belediye Meclisi sonuçlarına itirazının Yüksek Seçim Kurulu tarafından kabul edilmesi ve İlçe Seçim Kurulu tarafından geçersiz olan 554 oyun yeniden sayılacak olması nedeniyle Meclis üyelerinin mazbatalarını alması ileriki bir tarihe ertelendi. AK Parti’den Taşköprü İl Genel Meclisi Üyesi seçilen Osman İnce ve Osman Bayrak ise Taşköprü Seçim Kurulu Başkanı Nazlı Bostan Biner’in elinden aldılar.

Arslan’ı mazbata töreninde AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm İşcan Peker ve Belediye Meclis Üyesi arkadaşları eşlik etti.

Yerel seçimlerden galip çıkan Hüseyin Arslan Taşköprü halkına teşekkür ederek, 2. kez halkımın teveccühü ile belediye başkanı seçilmekten büyük mutluluk duyduğunu ve “Bu görevi en iyi şekilde yürüteceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Herkese eşit mesafede olacağız. İnşallah Taşköprülülerle beraber çok güzel işlere imza atacağız" dedi.

Belediyede dua ve kurban kesimi programının ise 11 Nisan Cuma günü saat 14.00’da gerçekleşeceği belirtildi.

 

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ