Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

BBP’li Yelis çalışmalarına hız verdi

BBP’li Yelis çalışmalarına hız verdi
  • 13.09.2014
  • 896 kez okundu
Reklam

BBP adayı Yelis çalışmalarına hız verdi

 Büyük Birlik Partisi Kastamonu 1. sıra Milletvekili adayı Ahmet Yelis, 12 Haziran genel seçimi öncesi çalışmalarını hızlandırdı.

Seçim çalışmalarını Pınarbaşı ilçesinde sürdüren Yelis, vatandaşlarla buluşarak bölge esnaflarının dertlerini dinledi ve çözüm yolları için projelerini anlattı.

Pınarbaşı’nda sık sık yaşanan elektrik kesintileri sonucunda beyaz eşyaların arızalandığı ayrıca içme suyunda problem olduğu Pınarbaşılılar tarafından dile getirildi. Pınarbaşılılar ulaşım sorununun hala var olduğunu ve Karabük ile yapılacak olan bağlantı yolunun bir an önce bitirilmesini talep ettiler.

Kastamonu Büyük Birlik Partisi Milletvekili adayı Ahmet Yelis sorunların çözümü için girişimlerde bulunacağını belirtti. Ayrıca Yelis, beraberindeki çalışma arkadaşları ile manevi büyüklerimizden Şeyh Şabani Veli Hz. Türbesi’ni ziyaret etti. Seçim çalışmalarına devam eden Yelis, Kastamonu’muzun güzide ilçesi Bozkurt’un İlişi Köyü Yardımlaşma Derneği’ne giderek hemşerileri ile buluştu ve projelerini anlatarak "Her Evden Bir Oy" istedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ