Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,06

CHP’de Ahmet Kesim dönemi

CHP’de Ahmet Kesim dönemi
  • 13.09.2014
  • 1.060 kez okundu
Reklam

 

Taşköprü CHP’de Ahmet Kesim dönemi 

Cumhuriyet Halk Partisi Taşköprü İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresi yapıldı. Mevcut başkan Mehmet Ünal’ın aday olmadığı kongrede tek liste ile seçime giren Ahmet Kesim yeni ilçe başkanı oldu.

Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde yapılan kongre saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Kongrede mevcut başkan Mehmet Ünal aday olmazken Ahmet Kesim seçime tek liste ile girdi. 97 delegenin oylarının tamamını alarak ilçe başkanlığına seçilen Kesim, CHP’nin köklü geçmişine yakışır hizmetleri tüm partili arkadaşlarıyla yerine getirebilmek için göreve talip olduklarını söyleyerek partisinin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Daha sonra konuşan 22. dönem CHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıldırım’da AK Parti’nin Taşköprü’de 14 bin 500 civarında oyu nasıl aldığını, ekonomiyi mi değiştirdiğini Taşköprü’yü mü değiştirdiğini bunların sorgulanması gerektiğini kaydetti.

Yıldırım ayrıca, pancar ve kendirin gittiğini sarımsağın ise can çekiştiğini belirterek birlik ve beraber olmaları gerektiğini ve AK Parti’ya karşılık ittifak yapılmasının doğru projeler olduğunu ve yerel seçimlerde bunların yapılmasının gerektiğini ve AK Pari’ye artık denilmesi gerektiğini ifade etti.

Kongreye CHP İl Başkanı Salih Karasalihoğlu, Taşköprü Belediye Başkan Vekili Tayfur Mumcu, Kastamonu Merkez İlçe Başkanı Günal Genç, DP Taşköprü İlçe Başkanı Ceyhun Çorbacı ve çok sayıda partili katıldı.

-Yönetim Kurulu-

Taşköprü CHP Teşkilatı’nın yeni yönetimi ise şu isimlerden oluştu: Abdullah Yaşar, M. Şevket Kabadayı, Kenan Alay, Hüseyin Yıldırım, Ahmet Öz, Özkan Keskin, Fikri Çelik, Eray Fakı, Güven Çapkınoğlu, Hasan Kayacan, Mustafa Atlı, Hüseyin Yılmaz.

Emre ÖZKAN-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ