Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

CHP’den Taşköprü çıkartması

CHP’den Taşköprü çıkartması
  • 13.09.2014
  • 1.136 kez okundu
Reklam

CHP’den Taşköprü çıkartması

 

Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Kastamonu’ya gelen 14 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili ilçelerde incelemelerde bulunmaya başladı.

Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan’da 22. dönem Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıldırım ile birlikte Taşköprü ilçesini ziyaret etti. İlk olarak Taşköprü CHP İlçe Başkanı Ahmet Kesim’i makamında ziyaret eden Özkan, burada partililerle bir süre sohbet etti.

CHP heyeti daha sonra ise Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek ilçedeki çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuldu.

CHP Milletvekili Özkan, cuma namazını merkez Taş Camii’nde kıldıktan sonra partililerle birlikte esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Burdur Milletvekili Ramazan Kerim Özkan, 24-26 Mayıs tarihlerinde il ve ilçelerde temaslarda bulunarak, halkın istek ve arzularını dinleyeceklerini ve bunları rapor halinde genel başkanlığa sunacaklarını söyledi.

Özkan Kastamonu’da milletvekillerinin olmadığını ve bu eksikliği gidermek adına il ve ilçe teşkilatlarından gelen istek üzerine Kastamonu’ya geldiklerini ve 3 gün bu bölgede tüm ilçeleri ziyaret edeceklerini kaydetti.

Vatandaşların kendisinden sorunları dinleyeceklerini belirten Özkan, ”Siyaset sorun çözme sanatıdır. Ne kadar güzel sorun çözerseniz o kadar başarılı oluyorsunuz. Bu başarıya Kastamonu’yu da katma adına bölgedeyiz. İşallah gelecek dönem bu bölgeden milletvekili istiyoruz. Taşköprü’nün sarımsakla ilgili sorunları, çiftçilikle ilgili sorunları var. Bu sene çiftçimiz samanı yurt dışından ithal eder duruma geldi. Kurbanlıkları yurt dışından alır duruma geldi. Bizim bir şiarımız vardı. Toprakla koyun gerisi oyun diye. Toprağa sahip çıkmak zorundayız, koyuna sahip çıkmak zorundayız” dedi.

Özkan’a Taşköprü’deki incelemelerinde 22. dönem Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıldırım, Taşköprü İlçe Başkanı Ahmet Kesim ile il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

 

 

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ