Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Dalkılıç’ın yerine Soner Sarıkabadayı

Dalkılıç’ın yerine Soner Sarıkabadayı
  • 13.09.2014
  • 1.495 kez okundu

-Sarımsak Festivali istişare toplantısı yapıldı

-Taşköprü’ye Murat Dalkılıç’ın yerine Soner Sarıkabadayı geliyor

 

Taşköprü Belediyesi’nin 15-18 Ağustos tarihlerinde 27.’sini düzenleyeceği Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali nedeniyle daire amirleri ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin katılımıyla istişare toplantısı yapıldı. Taşköprü Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Taşköprü Garnizon Komutanı Tuncay Özbek, daire amirleri ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

Belediye Başkanı Arslan ve Kaymakam Yılmaz, hazırlanan taslak program ile ilgili katılımcılara bilgiler verdi. Ardından ise katılımcılardan festivalle ilgili görüş ve önerileri alındı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Arslan, son birkaç yıldır olduğu gibi bu yılda festivale gelecek olan sanatçıların belirlenmesinde halkın görüşünü alacak şekilde anket yaptıklarını ve geçtiğimiz günlerde açıkladıkları sanatçılardan Murat Dalkılıç ile son anda çıkan bir mazereti nedeniyle Sarımsak Festivali’ne katılamayacağını ve kendisinin yerine sevilen sanatçı Osner Sarıkabadayı’nın bu yıl Taşköprülülerle birlikte olacağını kaydetti.

Taşköprü Sarımsak Festivali’nin son sanatçı listesi ise şu şekilde şekillendi: Rafet El Roman, Burcu Güneş, Ziynet Sali, Soner Sarıkabadayı, Hasan Yılmaz, Arzu Akça, Taşköprü sanatçılar, İbrahim Tüysüz ve Cüneyt Acar.

 

 

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ