Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

DP Genel Başkan Yardımcısı Birgüvi

DP Genel Başkan Yardımcısı Birgüvi
  • 13.09.2014
  • 1.261 kez okundu

 

DP Genel Başkan Yardımcısı Naşit Birgüvi Arslan’ı ziyaret etti

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Naşit Birgüvi, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Birgüvi, belediye binası önünde Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, belediye meclis üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.

İlk olarak makamında Belediye Başkanı Arslan’ı ziyaret eden Birgüvi, geçtiğimiz ay yapılan kongrede göreve gelmeleri dolayısıyla tüm belediye başkanlarını sırasıyla ziyaret ettiklerini ve amaçlarının belediyelerin sorunları ve sıkıntılarını yerinde dinleyip beraber çözüm üretmek olduğunu ifade etti.

Yaptığımız bu ziyaretlerde halkla da bir araya gelerek geçtiğimiz günlere tekrar dönmeyi amaçladıklarını kaydeden DP genel Başkan Yardımcısı Naşit Birgüvi, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ve partililere de nazik karşılamalarından doldyı teşekkür etti.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da bu nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek geçen 3 yılı aşkın süredir sürdürdükleri çalışmalar hakkında Birgüvi ve beraberindekilere bilgiler verdi.

Arslan, ayrıca 30 Ağustos – 2 Eylül tarihlerinde 26.’sı yapılacak olan Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’ne misafirleri dvet etti.

Arslan, daha sonra Birgüvi ve beraberindekilere Taşköprü’nün dünyaca ünlü kuyu kebabından ikram etti.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ