Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

DynED’te başarılı olanlar ödüllendirildi

DynED’te başarılı olanlar ödüllendirildi
  • 13.09.2014
  • 1.506 kez okundu

DynED’te başarılı olanlar ödüllendirildi

Taşköprü Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2011-2012 eğitim-öğretim yılı 1. dönem sonu nedeniyle karne verme töreni düzenlenerek DynED İngilizce Dil Eğitimi Programında da başarılı olan öğrencilere ödülleri verildi.

Belediye İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törende İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 10 ilköğretim okulunda toplam 30 öğrenciye mp3 hediye edildi. Ayrıca yılsonunda DynED programında ilçede 1. olan öğrenciye netbook, 2. ve 3. öğrenci olan öğrencilere de bisiklet ile ödüllendirileceği açıklandı.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Kapucuoğlu’nun da katıldığı programda ilk olarak DynED İngilizce Dil Eğitimi Programında başarılı olan öğrencilere ödülleri verildikten sonra 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem sonu nedeniyle öğrencilere karneleri verildi.

Törende konuşan Kapucuoğlu, “Öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirebilmek için öğretmen kadromuz ve bizler var gücümüzle çalışıyoruz. 2009 – 2010 Öğretim yılında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cengiz BAHÇACIOĞLU tarafından başlatılan Taşköprü’de Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi (TEBAP) kapsamında 10 İlköğretim Okulu, 7 Ortaöğretim okulu ve 16 Köy İlköğretim okulunun fiziki yapıları baştan aşağıya yenilendi. Okullarımızın teknolojik donanımları özel okullarla rekabet edecek düzeye gelmiştir. SBS ve LYS sınavlarında ilçemizin başarıları her yıl artarak devam etmektedir. Bugün 6437 öğrencimiz karne aldı. Tüm öğrencilerimizi hedefleri doğrultusunda başarılı olmalarını temenni ediyoruz. Belediye İlköğretim Okulumuz 1. Dönem sonunda DynED Puanında ilçede ilk sırada yer almıştır. Son yapılan İl Denemesinde de İl 8. olmuştur. Öğrencilerimizi ve emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyoruz. İlçemizde her yıl giderek artan başarılarımızda en büyük pay sahibi olan öğretmen ve personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ