Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Engelli aileleri Arslan’ı ziyaret etti

Engelli aileleri Arslan’ı ziyaret etti
  • 13.09.2014
  • 1.297 kez okundu

Engelli aileleri Arslan’ı ziyaret etti

 

Taşköprü ilçemizde bulunan engelli çocuk aileleri Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

Taşköprü Belediyesi’nin engelli ailelerine yönelik Afyon-Gazlıgöl’e “Engelsiz Yaşam Gezisi” düzenlemesi nedeniyle engelli aileleri Arslan’ı ziyaret ederek her zaman kendilerinin yanında olmasından ve verdiği desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Arslan, “Engelli vatandaşlarımız toplumumuzun bir parçası, bizlerin ise gözbebeğidir” dedi.

Engelli aileler adına istek ve dileklerini anlatan engelli çocuk annesi Nurdan Alsan’da bugüne kadar kendilerine gösterdiği yakın ilgiden ve her zaman yanlarında olan Belediye Başkanı Arslan’a engelli aileleri adına teşekkür etti. Daha sonra çocuklarının daha rahat yaşayabilmeleri için taleplerde bulunan Alsan’ı dinleyen Arslan, bütün taleplerinin karşılanacak düzeyde olduğunu ve engelli ailelerin yükünü bir nebzede olsa azaltabilmenin kendilerine mutluluk vereceğini kaydetti.

Arslan’a sevgi gösterisinde bulunan engelli çocuklar, beraber çektirdikleri fotoğrafın ardından aileleriyle birlikte belediyeden ayrıldılar.

 

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ