Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,67 / Satış: 5,70
€ EURO → Alış: 6,35 / Satış: 6,37

Ertan Arıcı görevine başladı

Ertan Arıcı görevine başladı
  • 13.09.2014
  • 1.295 kez okundu
Reklam

Yeni Milli Eğitim Müdürü Ertan Arıcı görevine başladı

Karaman Rehberlik Araştırma Müdürü iken geçtiğimiz haflarda Taşköprü’ye Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Ertan Arıcı yeni görevine başladı.

Taşköprü’ye hizmet için geldiğini söyleyen Milli Eğitim Müdürü Ertan Arıcı, devraldığımız eğitim bayrağını daha ileriye götürmek için çalışacağız” dedi. Bu güne kadar ilçeye hizmet eden Cengiz Bahçacıoğluna teşekkür eden Arıcı, “Hedefimiz onun bıraktığı yerden bayrağı alıp daha ilerilere götürmek. Hedefimiz idarecilerimiz, öğretmen ve velilerimiz ile beraber eğitim seviyemizi yükseltmek. Bunun için hep beraber çalışacağız. Bbizim işimiz öğretmen ve idarecilerimizin ufkunu açmak olacak. Çalışmalarında onlara destek olacağız” şeklinde konuştu.

İlçede 6500 öğrencinin olduğunu okul altyapılarının birçoğunun tamam olduğunu söyleyen Arıcı, Taşköprü’deki eğitim-öğretime ellerinden geldiğince katkı sağlamaya çalışacaklarını ve buulundukları makamın öneminin ve ilçenin geleceğini şekillendireceklerinin bilincinde olduklarını dile getirdi.

-Ertan Arıcı kimdir?

1974 yılında doğan Ertan Arıcı. Evli ve iki çocuk babası. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun olan Arıcı, 1997 yılında Rehber Öğretmen olarak göreve başladı. Daha sonra Karaman ilindeki değişik okullada görev yaptı. 2009 yılında Rehberlik ve Araştırma Merkezi´ne Müdürlüğüne atanan Ertan Arıcı son atamalarla Taşköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandı.

Taşköprü Postası Gazetesi olarak Taşköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Ertan Arıcıcı’ya ilçemize hoş geldiniz diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ