Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Esnaf Kefalet Genel kurulu yapıldı

Esnaf Kefalet Genel kurulu yapıldı
  • 13.09.2014
  • 986 kez okundu
Reklam

 

-Taşköprü Esnaf Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulu yapıldı


 

Taşköprü Esnaf Kefalet Kooperatifi 47. Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Taşköprü Esnaf Kefalet Kooperatifi Toplantı Salonu’nda yapılan genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşının ardından başladı.

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Taşköprü Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Ünal, kooperatif olarak yapacakları çalışmalar hakkında üyelere bilgi verdi.

Olağan genel kurul da daha sonra yönetim ve denetim kurulunun ibrazlarının okunması ile devam etti.

Genel kurulda konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, sivil toplum örgütlerinin faaliyetlerinin kendileri için önemli olduğuna değinerek ellerinden geldiği kadar sivil toplum kuruluşlarıyla istişare içinde olduklarını ve genel kurulun hayırlı olmasını diledi.

47. Olağan Genel Kurula Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Kastamonu Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifler Bölge Birliği Başkanı Mehmet Ali Tosyalıoğlu, MHP Taşköprü İlçe Başkanı Mustafa Arabacı, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ceyhun Çorbacı, çevre ilçe kooperatif başkanları ve çok sayıda üye ile davetli katıldı.

Mali genel kurul çalışmalarının görüşülerek oylamaya sunulduğu 47. Olağan Genel Kurul toplantısı dilek ve temenniler ile Genel Kurula rahatsızlığı dolayısıyla katılamayan önceki başkan Hüseyin Gazi Başdoğan’a geçmiş olsun dileklerinde bulunulmasının ardından son buldu.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ