Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,87 / Satış: 5,89
€ EURO → Alış: 6,58 / Satış: 6,61

EVYAP firmasından örnek yardım

EVYAP firmasından örnek yardım
  • 13.09.2014
  • 1.296 kez okundu
Reklam

 

Taşköprü’ye Gönül Verenler Grubu Sorumlusu Osman Çayır’ın geçtiğimiz Aralık ayında başlattığı “Gurbetten Sılaya Eğitime Destek” kampanyası meyvelerini vermeye başladı.

Geçtiğimiz haftalarda Taşköprü’deki köy okullarına ve çeşitli kurumlara A4 kağıt ve kırtasiye malzemesi yardımında bulunan Osman Çayır, son olarak ise ülkemizin seçkin firmalarından olan Evyap Sabun, Yağ, Gliserin Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile irtibata geçerek bu firmanın sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde Taşköprü’de ki 6 köy okulunda bulunan 175 öğrenciye kaban, bot, sıvı el sabunu, jel, diş fırçası, diş macunu, okul çantası ve kırtasiye malzemesi yardımında bulunulmasını sağladı.

Taşköprü’ye gelen EVYAP firması sorumluları, Taşköprü Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, Taşköprü Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, Taşköprü’ye Gönül Verenler Grubu Sorumlusu Osman Çayır’ın katılımı ile köy okulları ziyaret edilip yardımlar yerinde öğrencilere teslim edildi.

Konuyla ilgili konuşan EVYAP firması sorumlusu Yılmaz Serbest, firmalarının sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde Taşköprü’ye Gönül Verenler Grubu Sorumlusu Osman Çayır’ın kendilerine ulaşması neticesinde Taşköprü’deki köy okullarına çeşitli yardımlarda bulunmaktan memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Taşköprü Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu’da EVYAP firmasına bu anlamlı yardımlarından dolayı firma yetkilisi Yılmaz Serbest ve arkadaşlarına teşekkür ederek, bu projenin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan hemşerileri Osman Çayır’a da tüm Taşköprü halkı adına teşekkürü bir borç bildiğini ifade etti.

Projenin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan Taşköprü’ye Gönül Verenler Grubu Sorumlusu Osman Çayır ise Aralık ayında gurbette yaşamasına rağmen memleketine faydalı olabilmek adına başlattığı köy okulları için “Gurbetten Sılaya Eğitime Destek” kampanyasının meyvelerini bugün hep birlikte almaya başlamaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

Çayır, ayrıca EVYAP firması yetkilisi Yılmaz Serbest ve arkadaşlarına teşekkürü bir borç bildiğini dile getirdi. Çayır, ayrıca BANAT AŞ. tarafından ağız sağlığı açısından köy okulları öğrencilerine bin adet diş fırçası dağıtıldığını belirterek desteklerinden ötürü BANAT AŞ. yetkililerine de teşekkür etti.

Köy okullarında düzenlenen programlara öğretmen ve öğrencilerin yanı sıra köylülerde yoğun ilgi gösterdi.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ