Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Federasyon’dan iftar yemeği

Federasyon’dan iftar yemeği
  • 13.09.2014
  • 1.738 kez okundu
Reklam

 

Taşköprü Birleşik Dernekler Federasyonundan iftar yemeği

İstanbul’da faaliyet gösteren Taşköprü Birleşik Federasyonu İstanbuldaki Taşköprülüleri iftar yemeğinde buluşturdu.

Federasyon Başkanımız Adem Bilgin’in verdiği iftar yemeğine Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Taş-Köy-Der Başkanı Halil Korkmaz Taşköprülüler Dernek Başkanı Ali Kuru, İmamoğlu Dernek Başkanı Hüsnü Özkan, Şahin Çatı Dernek Başkanı  Nazım Özkan, Güneykalınkise Dernek Başkanı Ekrem Uygun, Örtezi Dernek Başkanı Hüsamettin Geçim, Arslanlı Dernek Başkanı Halim Özge, Ömerli Köyü Dernek Başkanı Cemil Sağıroğlu, Kas-Der Genel Merkez Teşkilat Başkanı Fikri Aytekin, Kas-Der Güngören Şube Başkanı Murat Kabaoğlu ve çok sayıda Taşköprülü vatandaş katıldı.

İftarın ardından Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, İstanbul’daki Taşköprülülerin gücüne değinerek her daim birlik ve beraberlik içind eolunması gerektiğini kendilerinin bunun için her daim katkı sağlamaya hazır olduğunu kaydetti.

Arslan daha sonra tüm misafirleri 30 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde 26.’sı gerçekleşecek olan Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’ne davet etti.

Prgramın açılışkonuşmasını yapan Federasyon Başkanı Adem Bilgin’de Sarımsak festivaline katılım noktasında her yıl olduğu gibi gurbetteki hemşerilerini davet edeceklerini ne yapılması gerekirse yapacaklarını, İstanbuldaki ilçe ve köy derneklerini bir arada tutma gayretlerini içinde olmalarını sağlamaya çalıştıklarını, her zaman Birleşik Dernekler Federasyonu olarak bütün hemşerilerinin yanlarında olduklarını ifade etti.

İlçe ve köy dernek başkanları daha sonra tek tek söz alarak, üstlerine düşecek her görevi seve seve yapacaklarını söylediler. Ayrıca yeni seçilen Güngören Kas-Der Şube Başkanı hemşerimiz Murat Kabaoğlu’na görevinde başarılar dilendi.

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ