Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

Festival Sanatçılarını halk belirliyor

Festival Sanatçılarını halk belirliyor
  • 13.09.2014
  • 1.114 kez okundu
Reklam

 

Sarımsak Festivali sanatçılarını halk belirliyor

Taşköprü Belediyesi’nin bu yıl 15-18 Ağustos tarihlerinde 27.’sini düzenleyeceği Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’ne katılacak sanatçıları geçtiğimiz 2 yılda olduğu gibi bu yılda halka yönelik yapılacak anket ile belirleniyor.
Her vatandaşın Taşköprü Belediyesi web sayfası (www.taskopru.bel.tr) üzerinden kendi görmek istediği sanatçıyı yazarak oy kullanabileceği ankette ayrıca festival hakkında öneri kısmıda yer alıyor.
2 hafta sürecek olan anket 17 Mayıs akşamına kadar devam edecek. 
Anket ile ilgili olarak açıklama yapan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, geçtiğimiz yıllarda başlattıkları sanatçı anketi uygulamasında bu yıl da her vatandaşın kendi istediği sanatçıları belirterek oy kullanabileceği ve görüşlerini belirtebileceğini ifade etti.
Arslan son olarak 15-18 Ağustos tarihlerinde 27.’sini düzenleyecekleri Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’ne tüm hemşehrilerini davet etti.
Sarımsak Festivali’nde geçtiğimiz yıl Murat Boz, Funda Arar, Arzu Akça ve Ilgaz sahne almıştı. Bu yılda festivalde birbirinden ünlü sanatçıların sahne alması bekleniyor.
 
Mehmet TUĞCU-Taşköprü
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ