Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Gülşen, Tarım Fuarı’nı gezdi

Gülşen, Tarım Fuarı’nı gezdi
  • 13.09.2014
  • 1.234 kez okundu
Reklam

Milletvekili Gülşen, Pompeiopolis Tarım Hayvancılık Fuarı’nı gezdi

AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, önceki açılışı yapılan Pompeiopolis Tarım, Hayvancılık Fuarı’nı ziyaret etti.

Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kayıkçı ile birlikte Taşköprü’ye gelen Milletvekili Gülşen, ilk olarak Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Çalışmalarla ilgili Arslan’dan bilgi alan Gülşen, daha sonra Belediye Başkanı Arslan, Kastamonu İGM Başkanı Kayıkçı, AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim, Belediye Meclis üyeleri ve parti yönetimi ile birlikte önceki gün açılışı yapılan Pompeiopolis Tarım, Hayvancılık Fuarı’nı ziyaret etti.

Bu yıl yoğun bir katılımın gerçekleştiği Tarım Fuarı’nda firma sahipleri ile sohbet eden Gülşen, fuarın oldukça güzel ve bol satışlı geçtiği haberi üzerine duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretler sonrası açıklama yapan AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, “Kastamonu Tarım memleketi, ilimizde tarımla ilgili en büyük ilçelerden bir tanesi ise Taşköprü. Bu yıl Pompeiopolis Tarım, Hayvancılık Fuarı’nın önceki yıllara göre daha büyük bir fuar olması ve satışların oldukça iyi olması bizleri sevindirdi. Bizde inşallah bu fuarı daha da nasıl büyültürüz. İlk olarak bölgesel çapa sonra ulusal çapa nasıl getirebiliriz konusunda ve Kastamonu’ya daha fazla faydalı hale getirebilmek için belediye başkanımız ve arkadaşlarımızla birlikte çalışacağız” dedi.

Taşköprü’nün her noktada hızla büyüdüğüne değinen Gülşen, “Taşköprü Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulması için geçtiğimiz aylarda karar çıkmıştı ve kurulması için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Taşköprü’nün büyümesi meyvelerini vermeye başladı. Hem Taşköprü OSB hem de fuarımız Taşköprümüze ve halkımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ise Milletvekili Gülşen ve İGM Başkanı Kayıkçı’ya nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek tarım ve hayvancılık bölgesi olan Taşköprü’de bu fuarı el birliği ile daha etkin hale getirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ