Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Hanönü Lisesi’nden büyük başarı

Hanönü Lisesi’nden büyük başarı
  • 13.09.2014
  • 1.935 kez okundu
Reklam

Hanönü Çok Programlı Lisesi’nden büyük başarı

 

2013 LYS sonuçlarına göre genel liseler arası TM dalında il birincisi olan Hanönü ÇPL, mezun olan 8 öğrenciden 7 tanesi 4 yıllık bir üniversiteye yerleştirdi.

2012-2013 öğretim döneminde Hanönü Çok Programlı Lisesinden mezun olan 8 öğrenciden 7 tanesi başta Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü olmak üzere 4 yıllık fakültelere yerleşti. Üniversiteyi kazanan öğrenciler ve okul müdürü Fatih Özbay ile birlikte verdiği destekten dolayı teşekkür etmek için İlçe Kaymakamı Mustan Barış İşler’i ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında konuşan İlçe Kaymakamı Mustan Barış İşler, “Çalışkan ve fedakar öğretmenlerin gayreti, öğrencilerin azmi başarıyı getirdi” dedi.

İşler, üniversiteyi kazanan öğrencileri tebrik ederek yeni öğrenim hayatlarında başarılar diledi. Kaymakam Mustan Barış İşler, “Ayrıca bu başarının arkasındaki eğitim kadrosunu da tebrik etmek lazım, fedakarca çalışarak öğrencilerimizin bu başarıya ulaşmasını sağladılar” şeklinde konuştu.

Okul öğrencilerinden Gazi Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünü kazanan Dilek Kapusuz’da “Başta emeği geçen İlçe Kaymakamı Mustan Barış İşler’e, Okul Müdürü Fatih Özbay’a ve okulun fedakar öğretmenlerine teşekkür ederek bizler verilen emeklere layık olmaya gayret edeceğiz” dedi.

 

 

Haber: Mustafa GÜNAYDI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ