Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,06

İsimleri MYO’da yaşayacak!

İsimleri MYO’da yaşayacak!
  • 13.09.2014
  • 1.061 kez okundu
Reklam

Taşköprü MYO’da hayırsever ailelerin adı laboratuarda yaşatılacak

 

Kastamonu Üniversitesi Taşköprü Meslek Yüksek Okulu’nun yapımında büyük yardımları olan Balcıoğlu Ailesi ve Şekerci Cafer Erol ailelerinin adı düzenlenen programla bilgisayar laboratuarlarına verildi.

İlk olarak Şekerci Cafer Erol Ailesinin adının verildiği Bilgisayar Laboratuarı’nın açılışı yapıldı. Burada konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, okulun yapımında tüm Taşköprülülerin el ele verdiğini ve güzel bir birliktelik örneği sergilendiğini Balcıoğlu ve Şekerci Cafer Erol ailelerinin de en üst düzeyde bu yardımlara destek verdiğini kaydederek kendilerine şükranlarını sundu.

Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın’da Taşköprü MYO’nun yapımına katkı sağlayan tüm Taşköprülüleri kutayarak Balcıoğlu ve Şekerci Cafer Erol ailelerini de ayrıca tebrik etti.

Şekerci Cafer Erol Ailesi adına firma sahibi Nurtekin Erol, uzun yıllar İstanbul’da hizmet ettiklerini fakat herzaman gönüllerinde memleket sevgisinin hemşeri sıcaklığının yerinin ayrı olduğunu ve kendilerinden sonra çocuklarının da aynı şekilde hayırlara devam etmesini vasiyet ettiklerini kaydetti.

Balcıoğlu Ailesi adına programa katılan Murat Balcıoğlu’da memleketlerini sevdiklerini ve bunun için de her projeye ellerinden gelen desteği yapmaya çalıştıklarını kaydetti.

Daha sonra Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın, her iki hayırseverede teşekkür plaketi takdim etti.

Programa Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz, Garnizon Komutanı Tuncay Özbek, daire amirleri ve çok sayıda Taşköprülü vatandaş katıldı.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ