Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Kan Bağışı ve Madalya Töreni

Kan Bağışı ve Madalya Töreni
  • 13.09.2014
  • 1.237 kez okundu
Reklam

 

Taşköprü Kızılay’dan Gönüllü Kan Bağışı Kampanyası ve Madalya Töreni

 

 

Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi, Gönüllü Kan Bağışı Kampanyası ve Madalya Töreni nedeniyle bir program düzenledi.

Taşköprü Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programın açılış konuşmasını yapan Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi Başkanı Hüseyin Seven, Taşköprü Şubesi olarak 23. kan bağışı kampanyasını düzenlediklerini belirterek 3 ayda bir gerçekleştirdikleri bu kampanyalara katılan tüm Taşköprü halkına ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Dernek olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili misafirlere bilgi veren Seven, Türk Kızılayı olarak Taşköprü’ye bir Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu kazandırmak adına büyük girişimlerde bulunduklarını ve mübarek Kurban Bayramı sonrası Taşköprülü hemşerilerine sevindirici haberi vermeyi ümit ettiklerini kaydetti.

Daha sonra konuşan Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz’da Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi’nin yaptığı etkinlikler ve özverili çalışmalarıyla bölgede ve ülke genelinde örnek gösterilecek bir sivil toplum kuruluşu olduğunu kaydederek Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi Başkanı Hüseyin Seven’in de tek başına bir ordu gibi mücadele ettiğini ve belirtti. Seven’i bu anlamlı ve başarılı çalışmalarından dolayı kutlayan Yılmaz, herkesin Seven’in çalışmalarını ve gayretini örnek almasını temenni etti.

Konuşmaların ardından 10’dan fazla kan bağışında bulunan gönüllü kan bağışçısı 12 kişiye madalyaları verildi. Ayrıca 38 kez kan bağışında bulunan Hanife Biçer ve Gazlıbez Fabrikası Müdürü Coşkun Gülşen’e Taşköprü Kızılay Şubesi Başkanı Hüseyin Seven tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Türk Kızılayı Kastamonu Şubesi Başkanı Muhsin Ekmeksizoğlu ise özverili çalışmalarından dolayı Taşköprü Kızılay Şubesi Başkanı Hüseyin Seven’e plaket takdim etti.

Törenin sonunda 23. Gönüllü Kan Bağışı Kampanyasına geçildi ve misafirlere kokteyl verildi.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ