Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Kaymakam Coşkun’dan ilk açıklama Taşköprü Postası’na

Kaymakam Coşkun’dan ilk açıklama Taşköprü Postası’na
  • 13.09.2014
  • 796 kez okundu
Reklam

Yeni Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun’dan ilk açıklama Taşköprü Postası’na

Van Vali Yardımcısı iken Taşköprü Kaymakamlığı’na atanan Zafer Coşkun ilçemize gelmeden önce ilk açıklamayı Taşköprü Postası Gazetesi’ne yaptı.  

Taşköprü’ye atanmış olmaktan mutluluk duyduğunu belirten yeni Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun, ülkemizin her köşesinin kendileri için hizmet edecekleri güzide bir mekân olduğunu ve ülke genelinde adını duyurmayı başarmış olan Taşköprü’ye kaymakam olarak atanmasının ise kendisi adına sevindirici olduğunu belirtti.

Birçok yere oranla köy ağı ve yüzölçümü büyük olan Taşköprü’de devletin imkânlarını en düzgün ve orantılı bir şekilde hizmete dönüştüreceklerini kaydeden Coşkun, “Görev adlığımız yerlerde yaptığımız hizmetler ortadadır, bu hizmetler de gerek halkımız gerekse bakanlığımız nezdinde beğeni almıştır. Taşköprü’ye de Cenab-ı Allah’ın izni ile ilçe halkı ile birlikte güzel hizmetleri yapmak için geleceğiz” dedi.

Yeni Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun, Van Vali Yardımcılığı sırasında Van’da kısa sürede 4 bin dersliğin hayata geçirildiği projede ki başarısı ve görev aldığı il ve ilçelerde ki hizmetleriyle halkın takdirini kazanmasıyla tanınıyor.

 

(Taşköprü Postası Gazetesi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ