Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Kendiroğlu, müdür olarak atandı

Kendiroğlu, müdür olarak atandı
  • 13.09.2014
  • 2.193 kez okundu

Tuncay Kendiroğlu, Reis Gıda’ya müdür olarak atandı

Türkiye’nin ilk sarımsak entegre tesislerinden olan Reis Gıda Sarmoni Sarımsak Entegre Tesisi’ne müdür olarak hemşerimiz Tuncay Kendiroğlu atandı. Geçtiğimiz hafta görevine başlayan Kendiroğlu, İstanbul Aydın Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü bitirdikten sonra aynı üniversitede Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim Ana Bilim Dalı alanında yüksek lisansını tamamladı. Kendiroğlu, Platin Medya Bürokrat Haber Dergisi)’nde, İhlâs Haber Ajansı’nda, Klon Reklam Ajansı’nda ve Bersay İletişim Enstitüsü’nde çeşitli kademelerde çalışmıştı. Taşköprü Süper Lisesi mezunu olan Kendiroğlu, lise son sınıftayken de Kastamonu’yu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde il öğrenci temsilcisi olarak temsil etmişti.

Aslen Taşköprülü olduğunu ve üniversite çağına kadar Taşköprü’de eğitimini sürdürdüğünü kaydeden Tuncay Kendiroğlu, ailesinin ise halen sarımsak üretimi yaptığını kendisinin de Reis Gıda gibi ülke genelinde alanında dev bir firmada görev almaktan mutluluk duyduğunu kaydetti.

 

Kendiroğlu, Sarmoni Sarımsak Entegre Tesisi’ni daha iyi yerlere getirmek için var gücüyle çalışacağını ve Taşköprü çiftçisinin her zaman yanında olacağını ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ