Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 3,77 / Satış: 3,78
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Kervansaray başarılı öğrencilere ödül

Kervansaray başarılı öğrencilere ödül
  • 13.09.2014
  • 1.129 kez okundu
Reklam

Kervansaray Yurdu’ndan başarılı öğrencilere ödül

Kervansaray Öğrenci Yurdu ve İsabet Yayınları’nın birlikte yaptığı Seviye Tespit sınavında dereceye giren öğrencilere ödülleri düzenlenen bir törenle verildi.

Taşköprü Belediye Başkan Vekili Ceyhun Çorbacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertan Arıcı, Milli Eğitim Şube Müdürü Şahin Ulusoy, Okul Müdürleri, iş adamları, öğrenci velileri ve öğrencilerin katıldığı törende konuşan Milli Eğitim Müdürü Ertan Arıcı seviye tespit sınavında başarılı olan öğrencileri kutlayarak başarılarının ilçemizde artarak devam etmesini diledi. Arıcı ayrıca, bu tür müesseselerin eğitim ve öğretimine devam eden öğrencilere çok katkı sağladığını ifade etti.

Orta Okullarda STS Puan bazında dereceye giren 1. Mehmet Yıldız, 2. Baha Bal, 3. Cihat Özdemir, 4. Osman Soydinç’e ödüllerini Belediye Başkan Vekili Ceyhun Çorbacı takdim etti.

Liseler arasında dereceye giren İbrahim Yazımcı, Abdülbaki Güleroğlu ve İbrahim Özbay’a hediyelerini Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Kemalettin Öner verdi. Kerva nsaray Öğrenci Yurdu’nda öğrenimine devam edip Takdir Belgesi alan öğrencilerden Hakkı Yıldız, Furkan Çelik ve Ömer Faruk Ağırbaş’a hediyeleri İlçe esnaflarından Ali Sevim tarafından verildi.

Ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ve yemek ikramı ile sona erdi.

 

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ