Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

KİAD yönetimi Taşköprü’de

KİAD yönetimi Taşköprü’de
  • 13.09.2014
  • 1.113 kez okundu
Reklam

 

KİAD yönetimi Taşköprülü iş adamları ile bir araya geldi

 

Kastamonu İş Adamları Derneği (KİAD) yönetimi, Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası ve Taşköprü Genç İş Adamları Derneği yönetimi ile kahvaltıda buluştu.

KİAD Başkanı Kadir Tonbul ve yönetim kurulu üyeleri Taşköprü TSO Başkanı Murat Balcıoğlu, Taşköprü TSO Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kökyay ve TAGİAD Başkanı Bahri İldemlik yönetimleri ile Taşköprü’de Özannem Lokantası’nda kahvaltıda buluştu. Kahvaltıda dernek yöneticileri karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunup bundan sonraki çalışmalarında birliktelik halinde olmaya gayret gösterme kararı aldı.

Misafirlere hoş geldiniz diyen Taşköprü TSO Meclis Başkanı Mustafa Kökyay, Taşköprü TSO olarak diğer sivil toplum örgütleri ile istişare halinde olmaktan memnuniyet duyduklarını kaydederek bu birlikteliği ilerki zamanlarda genişleterek devam ettirmeleri gerektiğini bu sayede belli çevrelerden il ve ilçelerine daha fazla yatırım gelmesini sağlayabileceklerini ifade etti. Yemekte, Taşköprü Belediye Başkan Vekili Hüseyin Alay, KİAD Başkanı Kadir Tonbul, Taşköprü TSO Başkanı Murat Balcıoğlu, Taşköprü TSO Meclis Başkanı Mustafa Kökyay, TAGİAD Başkanı Bahri İldemlik ve derneklerin yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Edirne Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Akalın’da hazır bulundu.

Yemeğin ardından misafirler Taşköprü Belediyesi’ni ziyaret etti.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ