Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Kızılay’dan kan bağışı kampanyası

Kızılay’dan kan bağışı kampanyası
  • 13.09.2014
  • 851 kez okundu
Reklam

Taşköprü Kızılay Şubesi’nden kan bağışı kampanyası

 

Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi, gönüllü kan bağışı kampanyası başlattı.

Taşköprü Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen kan bağışı kampanyasıyla ilgili olarak Taşköprü Kızılay Şubesi Başkanı Hüseyin Seven, şube olarak 19. kan bağışını düzenlediklerini ve üç ayda bir rutin olarak gerçekleştirdikleri kan bağışı kampanyasına ilçe halkının gösterdiği ilgiden oldukça memnun olduklarını söyledi.

Kan bağış kampanyasının artık vatandaşlar tarafından beklenilen bir hal aldığı ve bunun kendileri açısından gayet sevindirici olduğuna değinen Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi Başkanı Hüseyin Seven, kan bağışı kampanyasına ilçe halkının gösterdiği ilgiden oldukça memnun olduklarını söyledi.

Seven, resmi kurum, sivil toplum örgütleri ve özel teşebbüs çalışanlarının gruplar halinde kan bağışına geldiğini kaydederek tüm içe halkına bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Kan bağış kampanyasına Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da katılarak destek verdi. Arslan, Taşköprü Kızılay Şubesi’ni başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek kendilerinin de Kızılay’ın her zaman yanında olduklarını ve çalışmalarını mutlulukla takip ettiklerini ifade etti.

Taşköprü Kızılay Şubesi’nin düzenlediği gönüllü kan bağışı kampanyasının 2 gün süreği belirtildi.

Taşköprü Kızılay Şubesi’nin gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyasının ilk gününde Taşköprü Emniyet Müdürü İsmail Mermer ver emniyet personeli ile Taşköprü MHP İlçe Başkanı Mustafa Arabacı ve parti üyeleri de kampanyaya destek verdiler.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ