Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Kızılay’dan kan bağışı kampanyası

Kızılay’dan kan bağışı kampanyası
  • 13.09.2014
  • 1.359 kez okundu

 

Taşköprü’de gönüllü kan bağışı kampanyası

 

Türk Kızılayı Taşköprü Şubesi Gönüllü Kan Bağışı Kampanyası düzenledi.

Taşköprü Belediyesi Toplantı Salonu’nda gönüllü kan bağışı kampanyasının 23.’sünü düzenlediklerini söyleyen Taşköprü Kızılay Şubesi Başkanı Hüseyin Seven, "Her üç ayda bir düzenli olarak Kan Bağışı kampanyası tertip ettiklerini ve Taşköprü halkının artık kanın önemini kavrayarak kampanyaya gerekli desteği verdiğini ifade etti.

Kan vermenin insan vücuduna olan katkısının yadsınamayacak düzeyde olduğunu kaydeden Seven, tüm Taşköprülüleri 23.’sünü düzenledikleri kampanyaya destek vermeye davet etti.

23. Kan Bağışı Kampanyası’nı "Ülkem İçin Kan Veriyorum" kampanyası kapsamında gerçekleştirdiklerine değinen Seven, kampanyayı Taşköprü’de faaliyet gösteren Koç Grubu Mogaz Bayii Tayfur Mumcu’nun desteğiyle yaptıklarını ve gerek kan bağışında bulunarak gerekse programa katılanlara karanfil ve tatlı ikramında bulunarak kendilerine destek veren Mumcu’ya teşekkür etti.

Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında özellikle merhum Vehbi Koç’un "Ülkemi ve devletim varsa bende varım" sözünden etkilenerek Türk Kızılay’ının hertürlü etkinliğine destekte bulunduklarını ve bundan sonra da Koç Grubu olarak desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etti.

Kan bağışı kampanyasının 2 gün devam edeceği belirtildi.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ