Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

Köse: “İbadet aşkıyla çalışacağız”

Köse: “İbadet aşkıyla çalışacağız”
  • 13.09.2014
  • 921 kez okundu
Reklam

 Saadet Partisi Adayı Ertuğrul Köse:

İbadet aşkıyla çalışacağız”

 

Saadet Partisi Taşköprü Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Köse; İstanbul’daki Taşköprülülerle kahvaltıda buluştu.

Bağcılar’da Yılmazlar Davet Salonu’nda gerçekleştirilen programa Saadet Partisi Bağcılar Belediye Başkan Adayı Mesut Doğan, Kas-Der Genel Başkan Yardımcısı Fikri Aytekin, Birleşik Taşköprülüler Federasyon Başkanı Adem Bilgin, Kas-Der Güngören Şube Başkanı Murat Kabaoğlu, Kas-Der Bağcılar Şube Başkanı Mahir Karakaş, Taşköprülülar Dernek Başkanı Ali Kuru, Şehirören, Hocaköyü, Kirazcık, Dağböleren, Çiftlik, Derekaraağaç dernek başkanları ve yönetiminin yanısıra 200 yakın hemşehrimiz katıldı.

Kahvaltıda bir konuşma yapan Saadet Partisi Taşköprü Beldiye Başkan Adayı Ertuğrul Köse; Taşköprünün sorunlarının her geçen gün çığ gibi büyüdüğünü başta işsizliğin, uyuşturucu kullanan gençlerin, borçlanmanın, boşanmanın maalesef arttığını yani kısaca ahlaki çöküntünün hat safhaya ulaştığını gördüklerini, işçinin, memurun, çiftçinin ve esnafın huzursuz olduğunu Taşköprü için birşeylerin yapılması gerektiğinden dolayı aday olduğunu bu sorunları Saadet Partisi’nden başkasının dile getiremeyeceğini belirterek herkesten destek beklediklerini belirtti.

 

-Önce Taşköprü, Öncü Taşköprü için seçim irtibat bürosu hazır-

Köse; İlçemizin yıllardır aynı parti ve kişileri desteklemelerine rağmen Taşköprü maalesef her geçen gün geriye gittiği için, Türkiye genelinde efsane hizmetleri olan Milli görüş belediyeciliğinin hizmetlerini ilçemizede getirmek ve Taşköprü’nünde artimizin belediyecilik anlayışı olan hizmetleri alabilmesi için seferber olduklarını göreve gelmeleri halinde Efsane Milli görüş belediyeciliğinin *İbadet aşkıyla çalışacağız * Yemeyeceğiz yedirmeyeceğiz * Hizmeti eşit dağıtacağız * İşi ehline vereceğiz * Kapımız herkese açık olacak” 6 temel prensibiyle hareket edeceklerini belirtti.

 

 

Projelerinin hazır olduğunu ancak her hafta birkaç projeyi öne çıkaracaklarını özellikle istihdama yönelik projelerede önem verdiklerini söyleyen Köse, “İlçemize kimsesizler ve yalnızlar için Huzurevi yapacağız, ayrıca Salı ve Cuma günü kurulan Pazar yerlerinin evlere olan uzaklığı nedeniyle insanlarımızın zorlanmadan belirli güzergahlardan geçerek ücretsiz servis düzenleyeceğiz. Bu servisler saat başı ring seferleri yapacak. Halkımızı önce pazara daha sonrada evine ulaşmasını sağlayacağız” dedi. Taşköprüde algıları değiştireceklerini vurguayan Köse, “Önce Ahlak ve Maneviyat” diyerek çalışıp halkımızın teveccühünü kazanaklarını ve seçim bürosunu tuttuklarını kısa zamanda açacaklarını dile getirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ