Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

Mitingler sona erdi

Mitingler sona erdi
  • 13.09.2014
  • 1.195 kez okundu


TAŞKÖPRÜ’DE PARTİLER SON MİTİNGLERİNİ YAPTI

 

Taşköprü ilçemizde 12 Haziran genel seçimlerine sayılı saatler kala siyasi partiler son mitinglerini yaptı.

Taşköprü Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen mitinglerin ilkini Halkın Sesi (HAS) Partisi Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Mücahit Dağdelenoğlu yaptı. Daha sonra ise sırasıyla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Bahri Gökçebay ve 22. dönem Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıldırım konuştu. Gökçebay ve Yıldırım konuşmalarında hükümetin 9 yıldır yürüttüğü politikaların yanlışlıklarına değinerek ülkenin satılmakta olduğunu ve buna ancak CHP iktidarının dur diyebileceğini belirttiler.

Daha sonra ise Taşköprülülere seslenen Demokrat Parti Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Ahmet Rugancı, 12 Haziran genel seçimlerinde Taşköprülülere güvendiklerini söyleyerek kendilerini yalnız bırakmamalarını istedi.

Daha sonra konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Emin Çınar Taşköprülülere seslenerek hükümetin 9 yıldır ülkeye kan kaybettirdiğini kendi iktidarları döneminde bütün kanayan yaraları saracaklarını ülkenin daha rahat ve huzurlu bir şekilde ilerlemesi için ekip olarak çalışacaklarını vurguladı. MHP mitingine MHP Kastamonu Milletvekili Mehmet Serdaroğlu, MHP Taşköprü İlçe Başkanı Hakan Çetin ve MHP Taşköprü İGM Üyesi Esat Söylemez’de hazır bulundu.

Son olarak ise Cumhuriyet Meydanı’nda Taşköprülülere AK Parti seslendi.

İlk olarak konuşan AK Parti Kastamonu Milletvekili Musa Sıvacıoğlu, Taşköprü’nün kendi iktidarları döneminde hizmet gelmesine alıştıklarını ve Taşköprülülerin 12 Haziran genel seçimlerinde de AK Parti’ye ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a güvenerek yollarına devam edeceklerinden emin olduklarını ve Taşköprülülerin kaldıkları yerden hizmet almaya devam edeceklerini dile getirdi. Daha sonra konuşan AK Parti Kastamonu 1. sıra milletvekili adayı Mustafa Gökhan Gülşen’de Taşköprü’de özellikle bayanların yakın ilgisiyle karşılandı.

Taşköprülü gençlerin ”AK Parti Kastamonu 2. sıra adayı Mustafa Gökhan Gülşen ilçemize hoş geldiniz” şeklindeki dev pankartıyla neşelenen Gülşen, Taşköprü’nün mert ve yiğitliğiyle meşhur bir yer olduğunu ve kendisinin de Taşköprülü olmaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.

AK Parti’nin mitingine AK Parti Kastamonu İl Başkanı Metin çelik, İlçe Başkanı Hüsnü Yılmaz, Taşköprü İGM Üyesi Halil Uluay ve çok sayıda partili katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ