Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Mustafa Arabacı, sürpriz isimlerle geliyor

Mustafa Arabacı, sürpriz isimlerle geliyor
  • 13.09.2014
  • 1.195 kez okundu
Reklam

Av. Mustafa Arabacı, sürpriz isimlerle geliyor

Taşköprü ilçemizde uzun süredir avukatlık yapan ve MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Av. Mustafa Arabacı, 8 Ocak’ta yapılacak olan Olağan Genel Kurulda aday olduğunu açıkladı.
Taşköprü Postası Haber Portalımıza açıklama yapan Av. Mustafa Arabacı, gençlik çağlarından beri Ülkü Ocakları’nda ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin çeşitli kademelerinde görevler üstlendiğini söyleyerek siyasetin bir hizmet aracı olduğunu ve her şeyin en iyisine layık olan ilçemiz halkına hizmet etmek için ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Taşköprü Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde 8 Ocak Pazar günü saat: 11:00’da yapılacak olan genel kurulda açıklamayı düşündüğü yönetim kurulu listesi ile ilgili bilgi vermeyen Arabacı,
bu konuda ilçe genelinde kanaat önderi sayılabilecek sürpriz isimlerinde olacağı bir yönetim kurulu oluşturduklarını söyleyerek partili partisiz tüm Taşköprülüleri 8 Ocak’taki genel kurullarına beklediklerini ifade etti.
Arabacı, 1997-1999 yıllarında Taşköprü Ülkü Ocağı Başkan Yardımcılığı, 2009 Mahalli İdareler seçimlerinde MHP’den İGM adayı, 2009 yılı Haziran ayından bu tarafa da MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulundu.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ