Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Nalan, Kick Boks’ta Türkiye 2.’si oldu

Nalan, Kick Boks’ta Türkiye 2.’si oldu
  • 13.09.2014
  • 1.132 kez okundu
Reklam

Lidersporlu Nalan, Kick Boks’ta Türkiye 2.’si oldu

Taşköprü ilçemizde faaliyet gösteren Liderspor Kulübü, haftasonu Aksaray’da Türkiye Kick Boks Federasyonu’nun düzenlediği Minik ve Yıldızlar Point Fighting Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi ve ilçemizi temsil etti. 3 sporcu ile şampiyonaya katılan Liderspor Kulübü’nün sporcularından Taşköprü Lisesi öğrencisi Nalan Neslihan Yılmaz, Türkiye 2.’si oldu.

Şampiyona dönüşü ise Türkiye 2.’si Nalan Neslihan Yılmaz, Liderspor Kulübü Antrenörü Abdullah Kuşçu ile birlikte Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz ve Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı makamında ziyaret etti. İlk olarak Kaymakam Yılmaz’ı sporcusu ile bilikte ziyarete den Antrenör Kuşçu, kulüp olarak kick boks sporunda yeni olmalarına rağmen katıldıkları bu şampiyonada  Türkiye 2.’si çıkartmaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Kaymakam Yılmaz ise Antrenör Kuşçu ve sporcusunu gösterdikleri özverili çalışmalardan ve başarılarından dolayı tebrik ederek herzaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını kaydederek Kuşçu ve Yılmaz’a çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a ziyaret gerçekleştiren Kuşçu ve Yılmaz, vermiş oldukları destekten dolayı Başkan Arslan’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da Liderspor Kulübü’nün ilçede sporun ve sporcunun gelişmesine sağladığı katkının yadsınamaz derece de olduğunu kaydederek başta Antrenör Abdullah Kuşçu olmak üzere Türkiye 2.’si olan Nalan Neslihan Yılmaz ve tüm sporcuları Taşköprü’yü başarılı bir şekilde temsil etmelerinden dolayı kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi ve herzaman yerel yönetim olarak spora desteklerinin devam edeceğini kaydetti.

Zİyaretler sonrası açıklama yapan Liderspor Kulübü Antrenörü Abdullah Kuşçu, kulüp olarak kick boks sporuna yeni başlamamıza rağmen bu alanda katıldığımız ilk müsabakamızda Türkiye 2.’si çıkartmamızdan dolayı mutluyuz. Tüm sporcularımla birlikte Kastamonu’dan da müsabakalara katılarak ilimizi temsil eden tüm sporcularımızı ve Antrenör arkadaşım Emrah Şahanoğlu’nu  tebrik ediyor, bizlerden desteklerini esirgemeyen Taşköprü Kaymakamımız Ali Yılmaz’a, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a, Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Akbıyık’a, İl Temsilcisi Tahsin Özgür’e, Taşköprü Müftüsü Yusuf Uzun’a, Taşköprü Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu ve desteğini bizden esirgemeyn Taşköprü halkına teşekkür ederim" dedi.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ