Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Ofsayt Osman’a büyük ilgi!

Ofsayt Osman’a büyük ilgi!
  • 13.09.2014
  • 1.320 kez okundu
Reklam

-TAŞKÖPRÜLÜLER TİYATROYA KOŞTU

-“OFSAYT OSMAN” TAŞKÖPRÜ’DE ÇOK BEĞENİLDİ

 

Taşköprü Belediyesi düzenlediği organizasyonla Osman Cavcı Tiyatrosu’nu ilçe halkıyla buluşturdu.

Mustafa Sıtkı Erkek Çok Programlı Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen tiyatro gösterisinde Osman Cavcı Tiyatrosu “Ofsayt Osman” isimli komedi oyununu Taşköprülüler için oynadı.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın yanı sıra çok sayıda Taşköprülü vatandaşın katıldığı tiyatro oyununa yoğun katılım olurken gelen misafirlerin büyük bir kısmı oyunu ayakta izlemek zorunda kaldı.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında zaman tiyatro gibi etkinlikleri Taşköprülülerle buluşturduklarını ve ilçe halkının bu tiyatrolara olan ilgisinin kendilerini oldukça mutlu ettiğini söyledi. Bundan sonra sosyal etkinlikler kapsamında bu tür faaliyetleri Taşköprü’de yaygınlaştıracaklarını belirten Arslan, Osman Cavcı Tiyatrosu sanatçılarına gösterdikleri performanstan dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

 

-TİYATROCULAR-

Osman Cavcı Tiyatrosu’nun oynadığı “Ofsayt Osman” isimli komedi oyununda şu tiyatro sanatçıları yer aldı: Osman Cavcı, Kamil Zaim, Aslı Şahin, Öncil Aktarcı, İlker Görkem, Yasin Özüarap, Nurettin Çetiner ve Tuncay Gölpınar.”

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ