Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Ormanın yeni müdürü Büyükterzi

Ormanın yeni müdürü Büyükterzi
  • 13.09.2014
  • 1.967 kez okundu

 

Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğü’ne Muzaffer Büyükterzi atandı

 

Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğü’ne Muzaffer Büyükterzi atandı. Uzun yıllar görev yaptıktan sonra geçtiğimiz hafta Amasya Orman Bölge Müdürlüğü’ne İşletme Pazarla Şube Müdürü olarak atanan İbrahim Besi’nin yerine Taşköprü’de daha önce müdür yardımcılığı görevinde de bulunan Muzaffer Büyükterzi atandı.

Bir süre Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğü’nde müdür yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra geçtiğimiz aylarda Araç Orman İşletme Müdürü olarak atanan ve Taşköprü’de çalıştığı süre içerisinde personelin ve özellikle orman köylüsünün gönlünü kazanan Muzaffer Büzükterzi, Taşköprü Orman İşletme Müdürlüğü görevine başladı.

Kastamonu Orman Bölge Müdürü Ali Şahin’de, İbrahim Besi’nin Taşköprü’de çok büyük ve değerli işler yaptığını söyleyerek "Kendisinin ardından Taşköprü’ye yakışan ve aynı şekilde Taşköprü’de çalışmaları sürdürecek çalışkan bir arkadaşımızı atadık. İnanıyorum yeni müdürümüzde Taşköprü’de çok büyük işler başaracaktır" dedi.

Taşköprü Orman İşletme Müdürü Muzaffer Büyükterzi’de Taşköprü ve Taşköprülülerin kendisinde farklı bir yeri olduğunu söyleyerek Taşköprü’de personeli ve vatandaşlarla el ele vererek güzel işler yapmak için vargüçleriyle çalışacaklarını belirtti.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ