Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Pirahmetli Derneği 3. Genel Kurulu’nu yaptı

Pirahmetli Derneği 3. Genel Kurulu’nu yaptı
  • 13.09.2014
  • 1.534 kez okundu
Reklam

Pirahmetli Köyü Derneği 3. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı

 

İstanbul’da faaliyet gösteren Pirahmetli Köyü Derneği’nin 3. Olağan Kongresi Üsküdar Burhaniye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kongreye Kastamonu İli Taşköprü İlçesi Dernekler Federasyonu Başkanı Halil Hasanoğlu ve Taşköprü Dernek Başkanı Feyyaz Eskioğlu’nun yanı sıra yerel seçimlerde üsküdar ilçesinden belediye başkanlığına ve meclis üyeliğine adaylıklarını koyan çeşitli siyasetçiler de katıldı.

İstanbul Esenler Kaymakamlığından Mersin’in Mezitli ilçesi kaymakamlığına atanan Pirahmetli köyünden Nazım Madenoğlu’nun babası Hacı Kazım Madenoğlu’nun bulunduğu kongrede tek liste ile yönetim yeniden seçilmiş oldu.

 

Kongre divan başkanlığını yapan Feyyaz Eskioğlu yaptığı konuşmada Taşköprü Federasyonu’nun bu mart ayında olağan kongresini gerçekleştireceğini bu nedenle tüm köy derneklerimize çağrıda bulunarak bu çatı altında toplanılmasını ve delegelerini göndererek mart ayında yapılacak kongrede federasyon çatısı altında birleşilmesi gerektiğini bunun için de tüzüğe göre en geç şubat ayına kadar süre olduğunu bildirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ