Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Ramazan öncesi fırınlar denetlendi

Ramazan öncesi fırınlar denetlendi
  • 13.09.2014
  • 783 kez okundu
Reklam

Taşköprü’de Ramazan öncesi fırınlar denetlendi

 

Taşköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ile İlçe Toplum Sağlığı Merkezi ekiplerince Ramazan ayı öncesinde fırınlar ve pastaneler başta olmak üzere gıda işletmeleri ve imalathaneleri denetlendi.

Taşköprü Belediyesi ekipleri vatandaşların sağlıklı ve kaliteli bir hizmet alabilmesi için fırın denetimlerini artırdı. Denetimlerde genel düzen, hijyen, genel temizlik kuralları, alet, ekipman temizliği, kişisel temizlik, depolama ve muhafaza koşulları gibi kriterlere dikkat edildi.

Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla özellikle pide çıkaracak olan fırınlar ile pide salonları ve tatlı çıkaracak olan pastane ve imalathaneler in daha sağlıklı ürünler sunabilmesi için denetimlerini artırdı.             

Konuyla ilgili konuşan Taşköprü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Özlem Yılmaz, halkın daha hijyenik ve sağlıklı ortamlarda yapılan ürünlerden faydalanabilmesi için rutin olarak denetimlerin devam ettiğini ve bundan sonrada devam edeceğini kaydetti. Yılmaz ayrıca, Taşköprü esnafına da halk sağlığına gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

 

 

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ