Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,06

Şahin ve Tekin’den Arslan’a ziyaret

Şahin ve Tekin’den Arslan’a ziyaret
  • 13.09.2014
  • 876 kez okundu
Reklam

Şahin ve Tekin’den Arslan’a ziyaret

 

TRT Genel Müdürü ve Taşköprü eski Kaymakamı İbrahim Şahin ile Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı makamında ziyaret ettiler. Taşköprü’nün herzaman kendisinde ayrı bir yeri olduğunu ve kaymakamlık yaptığı dönemde Taşköprü’de çok güzel dostluklar edindiğini söyleyen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek, bu çalışmalarının devamını diledi. Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin’de Taşköprü’nün oldukça güzel bir ilçe olduğunu ve bakanlık olarak ellerinden gelen yatırımı Taşköprü’ye yapmaya çalıştıklarını kaydederek Taşköprü’nün Hüseyin Arslan gibi çalışkan ve başarılı bir belediye başkanı olmasından dolayıda ayrıca şanslı olduğunu ifade etti.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da, bu nazik ziyaretlerinden dolayı TRT Genel Müdürü Şahin ve Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Tekin’e tüm Taşköprülü hemşerileri adına teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Arslan daha sonra Şahin’e belediyeye ait ahşap atölyesinde yapılan "Maşallah" yazılı tablo, Tekin’e ise yine ahşap oyma sanatıyla yapılan "Kelime-i Tevhit" yazılı ahşap tablo hediye etti.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ