Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,06

Sanayi Sitesi tozdan kurtulacak

Sanayi Sitesi tozdan kurtulacak
  • 13.09.2014
  • 1.121 kez okundu
Reklam

 

Taşköprü Sanayi Sitesi tozdan ve çamurdan kurtulacak

 

Taşköprü Belediyesi tarafından ilçe Sanayi Sitesi’nde parke çalışmasına başlandı. İlçe esnafının uzun süredir çamurdan ve tozdan şikayetçi olmasını göz önünde bulunduran Taşköprü Belediyesi, geçtiğimiz yıl 2 blok ve yan yollarını parke yaptığı Sanayi Sitesi’nin bu yıl tamamını bitirmeyi hedefliyor.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, 8 bloktan oluşan ve çok sayıda esnafın ekmak kapısı olan Taşköprü Sanayi Sitesi’nde ki parke çalışmalarının kısa sürede tamamlanarak sanayi esnafının toz ve çamur gibi mağduriyetlerinin bir an önce giderileceğini kaydetti.

2009 yılında verdikleri sözlerdern biri olan bu çalışmayı sanayi esnafımızla buluşturmaktan dolayı ayrıca mutluyuz diyen Arslan, yapılan çalışma ile Taşköprü Sanayi Sitesi’nin büyük şehirlerdeki benzerlerini bile kıskandıracak nitelikte olacağını kaydederek tüm sanayi esnafına çalışmanın hayırlı olmasını diledi.

Taşköprü Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Yıldırım Özbozkurt’ta, bugüne kadar büyük bir eksiklik olarak gördükleri parkenin bugün yapılıyor olmasından tüm esnaf arkadaşlarıyla birlikte memnuniyet duyduğunu ve sanayi sitesinin tozlu ve çamurlu görüntüsünden kurtulacak olmaktan dolayı sevinçli olduklarını kaydetti.

Özbozkurt, parke çalışması tamamlandıktan sonra sanayi sitesinin çok hoş bir görüntüye kavuşacağını belirterek bu çalışmanın gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan başta olmak üzere belediye personeline esnaf arkadaşları adına teşekkür etti.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ