Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,43 / Satış: 7,46
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

Şeker’den Taşköprü ziyareti

Şeker’den Taşköprü ziyareti
  • 13.09.2014
  • 2.043 kez okundu

 

Kastamonu Müftüsü Şeker’den Taşköprü ziyareti

 

Kastamonu İl Müftüsü Dursun Ali Şeker, Taşköprü Müftülüğü görevine geçtiğimiz haftalarda atanan Yusuf Uzun’u ziyaret etti.

Makamında Uzun’u ziyaret eden Şeker, Taşköprü Müftüsü iken geçtiğimiz aylarda Kayseri’nin İncesu Müftülüğü’ne atanan Salih Sezik’in Taşköprü’de güzel hizmetleri olduğunu fakat göev süresininn dolması sonucu gittiğini kaydetti. Taşköprü Müftülüğü’ne yeni atanan Yusuf Uzun’un da geldiği görev yerinde yaptığı çalışmalarla takdir edilen bir kişi olduğuna değinen Şeker, Uzun’un Taşköprü’dekşi bayrağı devraldığını ve kaldığı yerden hizmetleri devam ettireceğine inandığını ifade etti.

Taşköprü’ye eşi ile birlikte ilçe müftüsü Uzun’a hayırlı olsun temennilerini iletmek üzere geldiğini kaydeden Şeker, ”Rabbim ilçe müftümüzü kötülükleden korusun ve muvaffak eylesin. Rabbim herkesi başarılı işlerinde başarılı eylesin” dedi.

Taşköprü Müftüsü Yusuf Uzun ise il müftüleri Dursun Ali Şeker’in bu nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uzun ayrıca bayrağı aldığı yerden devam ettireceğini kaydederek İl Müftüsü Dursun Ali Şeker’e teşekkür etti.

İl Müftüsü Şeker, cuma namazı öncesi Karamustafa Paşa Camii’nde de Taşköprülülere vaaz etti.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ