Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

Siyasilerin Bayram Mesajları

Siyasilerin Bayram Mesajları
  • 13.09.2014
  • 1.145 kez okundu
Reklam

AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen’in Ramazan Bayramı Mesajı

 

AK Parti kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Mübarek Ramazan Bayramı dolayıısyla bir mesaj yayınladı. Gülşen mesajıdna şunları kaydetti: "Bolluk ve bereketin yaşandığı, rahmet, mağfiret ve cömertliğin doruk noktasına ulaştığı, Ramazan ayını tamamlayıp Bayrama ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar Karşılıklı saygı ve sevginin, hoşgörünün ve sosyal yardımlaşma duygularının en yoğun olarak yaşandığı zamanlardır. Bu bayramı da milletçe kenetlenerek yaşayacağımıza inanıyorum.

Bu vesileyle aziz milletimizin Bayramını kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum."

 

MHP Milletvekili Emin Çınar’ın Ramazan Bayramı Mesajı

MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Çınar yayınladığı mesajda: "Nimet ve ibadetleriyle idrak ettiğimiz Ramazan ayının ardından bayrama ulaşmanın sevincini yaşamaktayız. Bayramlar birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin en güçlü sembolleridirler. Bayramlarda küslükler ve dargınlıklar mutlaka sonlandırılmalı, birlik ve beraberlikler artırılmalıdır. Ziyaretler ve sohbetler çoğaltılmalı, sevgi ve kardeşlik çoğalarak hayatımıza hâkim kılınmalıdır. Milletçe idrak ettiğimiz bu ramazan bayramında da birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeli, vatanımızı ve milletimizi bölmek isteyenlere asla izin vermemeliyiz. Bu vesile ile; Ramazan Bayramının, çiftçilerimize, esnafımıza, memurlarımıza, büyüklerimize, küçüklerimize bütün Kastamonulu Hemşerilerime ve Aziz Milletimize sağlık, mutluluk, refah, bereket ve güzellikler dolu günler getirmesini temenni ederim. Birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da güçlenmesi, pekişmesi ve artması dileğiyle Bütün Türk – İslam Âleminin Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor tüm hemşerilerime selam ve sevgilerimi sunuyorum" dedi.

 

Arslan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Bayramların temelinde sevgi, barış ve kardeşliğin bulunduğunu belirten Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan şöyle devam etti: “Bayramlar, iç dünyamızdan başlayarak sevgi ve huzuru dalga dalga topluma yaymanın, birbirimizi kardeş bilerek daha çok gözetmenin ve hoş görmenin, öksüzleri sevindirmenin, yakınlarımızdan başlayarak dargınları barıştırmanın ve sonuçta birbirimizin gönlüne girmenin sevincini yaşadığımız, insan olma kimliğinin öne çıktığı kutlu zaman dilimleridir. Bu en coşkulu kaynaşma gününde, bu mutluluğun dışında kalmamaya ve bu kaynaşmanın dışında hiç kimseyi bırakmamaya büyük özen göstermeliyiz. Çünkü bayram, kederlerin ve sevinçlerin paylaşıldığı toplumsal bir kaynaşma günü olarak, toplumun bütün kesimleri tarafından benimsendiği oranda bayram olma özelliği kazanacaktır. Bayramlarda yaşadığımız bu güzel duyguların sürekli olması dileğiyle, tüm hemşerilerimizin bayramını kutlar, sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim.”

 

MHP İlçe Başkanı Av. Mustafa Arabacı’nın Ramazan Bayramı mesajı

 

Milliyetçi Hareket Partisi Av. Mustafa Arabacı, mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Arabacı mesajında: "Birlik ve beraberlik duygularını pekiştiren, paylaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı bir mübarek Ramazan Ayını daha idrak edip bayrama erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, insanları birbirine yakınlaştıran, topluma umut, sevgi veren, sabır ve emek sınavını kazanmanın bir müjdecisidir. Bayram boyunca adeta bir toplum yeniden şekillenir, birbirine güven artar ve geleceğe umutla bakar. Hayatı güzelleştiren, dünyayı yaşanılır ve bayındır kılan insandır. İnsanı güzelleştiren ve güçlü kılan da inançlardır. Milli birlik ve beraberliğimizin mayasını oluşturan unsurlar ise bizi biz yapan, bizi millet halinde bir arada tutan milli ve manevi değerlerimizdir. Bizi biz yapan milli ve manevi değerlere sahip çıkarak, onları yaşayarak ve yaşatarak nice bayramlara ermemizi Cenab-I Allah’tan niyaz ediyorum. Bu duygularla bayramın ilçemize, ilimize, ülkemize ve tüm İslam alemine huzur, barış, mutluluk getirmesini dilerim" dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ